Tavo LRT

2017.04.30 18:19

I. Krupavičius – apie tai, kas yra jo ekrano ikona

Per 60 metų LRT televizijos eteryje darbavosi daug žurnalistų ir laidų vedėjų, kai kurie jų tapo televizijos ikonomis ne tik žiūrovams, bet ir įkvėpimu kolegoms. Artėjant šešiasdešimtmečio minėjimui, LRT TELEVIZIJOS veidai dalinasi, kuo žavisi labiausiai.

Ilgametis „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius sako, kad jam ekrane ypač malonu matyti Algimantą Žukauskienę.

„Man ji yra viskas viename: ir žurnalistė, ir puiki diktorė. Visada jaučiu jos spinduliavimą moteriškumu, ramybe, elegancija, ji turi be galo didelę charizmą. Puikiai atsimenu tuos archyvinius kadrus, kur ji prie savęs pasisodinusi kalbina didžiulį senbernarą. Man ji tarsi šilta, gera mama, kurios klausaisi, ir apie nieką daugiau negalvoji. 

Iš jos sklinda informacija, kas, mano manymu, yra svarbiausia žinių vedėjui – kad tu nežiūrėtum, ar kreivas antakis, ar atvėpęs žandikaulis, ar plaukas ne taip gulantis... Tiesiog klausytum informacijos, tai yra labai svarbu. Ir ji tą informaciją sugebėdavo perteikti be jokių išvedžiojimų,“ – žavisi I. Krupavičius.  

BNS nuotr. 

Jo įsitikinimu tam, kad taptum televizijos ikona, nereikia vaikytis jokių didelių dalykų. „Paprastume ir slypi visas grožis. Vedėjas pirmiausia turi būti paprastas žmogus, kad iš jo spindėtų natūralumas. Koks jis yra gyvenime, toks turėtų būti ir laidose, ar žinių vedėjo kėdėje. O visa kita yra pasiekiama, svarbiausia – neprarasti žmogiškumo“, – mano žurnalistas.