Tavo LRT

2017.04.23 10:11

Per LRT – legendinio dokumentinių filmų ciklo „Planeta Žemė“ tęsinys

LRT.lt 2017.04.23 10:11

Jau šį sekmadienį, balandžio 23 d., 12 val. LRT TELEVIZIJA pradės transliuoti legendinio dokumentinių filmų ciklo „Planeta Žemė“ naujausias dalis.

Ciklas „Planeta Žemė“, kurį LRT jau transliavo, – stulbinamas 4 „Emmy“ apdovanojimais įvertintas, 5 metus 40-yje pasaulio šalių kurtas, brangiausiai kainavęs serialas apie mūsų planetos gamtos stebuklus. Jis nukelia į vietas, kurių dar niekas niekada nelankė, į garsų ir vaizdų pasaulį, kokio, matyt, dar neturėjome progos pažinti. Filmavimui panaudotos naujausios technologijos leido pažvelgti į nuostabų gyvūnijos ir augmenijos pasaulį visai iš kitos perspektyvos.

Dabar LRT TELEVIZIJA siūlo populiaraus serialo tęsinį – prieš mūsų akis atsivers nepaprasto grožio peizažai ir patys atokiausi, mažai ištyrinėti planetos kampeliai.

Skrisdamas oro balionu, serialo vedėjas pasakoja, kad, praėjus dešimčiai metų nuo ankstesnio serialo pasirodymo, atsirado naujų techninių galimybių ir patirties. Todėl dabar jo kūrėjai gali naujai atrasti Žemės planetos gyvąjį pasaulį. Aplankysime įvairius Žemės rutulio kampelius, seksime, kaip atkakliai gyvūnai siekia išgyventi. Varanai ir krabai, beždžionės ir paukščiai, irbiai ir kalnų ožiai – jie tokie įvairūs, tačiau kiekvienas savaip nuostabus. Ir tik stipriausiems lemta išgyventi tarp didingų kalnų ar vandenynų gelmėje, o stebėti šias gyvenimo triumfo istorijas mes galime unikalaus filmavimo grupės darbo dėka.

Be abejonės, šiandien – tai geriausias dokumentinis filmas apie gamtą ir vienas geriausių pasaulio televizijos projektų, nominuotas 11 BAFTA kino prizų.

Žiūrėkite per LRT TELEVIZIJĄ sekmadieniais 12:00 val.