Tavo LRT

2017.04.19 09:36

Kviečiame rinkti socialinės akcijos „Draugystė veža“ laimėtojus

LRT.lt 2017.04.19 09:36

Keturias savaites laidoje „Labas rytas, Lietuva“ buvo rodomos socialinės akcijos „Draugystė veža“ dalyvių istorijos. Nuo balandžio 14 d. iki 30 d. LRT.lt portale galėsite balsuoti už labiausiai patikusius dalyvius. Daugiausiai balsų surinkusios penkios laimėtojų bičiulių poros gegužės mėnesį vyks į Kijeve vyksiančią „Euroviziją“. Balsuoti ir su kiekviena istorija dar kartą susipažinti kviečiame čia.

Jau antrus metus Baltijos ugdymo centras kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie SADM organizuoja socialinį projektą „Draugystė veža“. Organizatoriai tiki, kad draugystė gali išpildyti svajones. Du draugai, iš kurių vienas turi negalią, kitas ne, buvo pakviesti pildyti anketą ir dalyvauti projekte, kurio pagrindinis prizas – kelionė į „Euroviziją“.

„Neįgaliųjų ir sveikųjų norai nesiskiria – jie visi trokšta draugauti, keliauti, smagiai leisti laiką. Socialinė akcija „Draugystė veža!“ visa tai suteikia. Praėjusiais metais į Stokholmą važiavusios penkios draugystės ambasadorių poros iki šiol gyvena kelionės ir nuotykių įspūdžiais. Kai kuriems tai buvo pirmas kartas, kai jie be priežiūros paliko tėvų namus ir tai suteikė drąsos naujiems puikiems startams. Nėra geresnio nuotykių bendrininko, nei draugas, o šių metų draugystės keliai veda į Kijevą“, – šypsosi socialinės akcijos „Draugystė veža!“ sumanytoja, viena iš „Baltijos ugdymo centro“ partnerių Žydrė Gedrimaitė.

Šiuo projektu organizatoriai nori skatinti žmonių bendrumą ir mažinti socialinę atskirtį tarp negalios paliestų ir nepaliestų žmonių.

Balsuoti ir prisiminti visas istorijas galite čia.