Naujienų srautas

Tavo LRT2017.04.07 15:34

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – ryto naujienos ir mirksintis šviesoforas

LRT.lt 2017.04.07 15:34

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

LRT TELEVIZIJOS ryto naujienų laida „Labas rytas, Lietuva“ praėjusią savaitę buvo pati populiariausia mediatekoje. Joje – pasakojimas apie mažą, bet labai patogų gyventi butą Užupyje, aptartos pavasario orų prognozės, specialistas patarė, į ką reikėtų atkreipti dėmesį keičiant padangas, režisieriai Audrius Stonys ir Andrius Blaževičius kalbėjo apie savo darbus, kuriuos pristato šiųmetiniame „Kino pavasaryje“.

Praėjusios savaitės populiariausiųjų sąraše – ir laida visiems eismo dalyviams „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Kiek kartų prieš užgesdama sužybsi žalia šviesoforo sekcija? Toks klausimas iš proto varė vairuotojus, kuriuos pareigūnai reido metu negailestingai baudė už posūkį degant raudonam šviesoforo signalui. Taip sukdami pažeidėjai kelia pavojų pėstiesiems, kuriems kaip tik tuo momentu dega žalia.

Aušinimo skystis gyvybiškai būtinas automobilio varikliui. Tiems, kurie nesuka galvos ir ištuštėjus bakeliui įsipila bet kokio po ranka pasitaikiusio skysčio, ar paprasčiausiai vandens, laidos kūrėjai siūlo pažiūrėti, ką atskleidė jų atliktas eksperimentas.

Žiūrovų pamėgtame Europos kultūros žurnale „Euromaxx“ – pasakojimai apie naujausias žiemos sporto priemones, žiemą saulės spindulius gaudantį šiaurės Italijos miestelį, Bolonijos garsenybes, perspektyvų jauną Vokietijos dizainerį, modelio karjerą socialinių tinklų amžiuje ir madingiausią augalą – monsterą.

Dienos naujienų laidoje „Laba diena, Lietuva“ pristatytas Europos Sąjungos tyrimas, atskleidžiantis, jog lietuviai – labai tolerantiški prievartai. Dar viena laidos tema – protestai Rusijoje. Taip pat studijoje specialistai kalbėjo apie prasidedantį erkių sezoną – kada galima skiepytis ir ar jos šiandien yra pavojingesnės, nei prieš dešimtmetį.

Violetos Baublienės rengiamoje laidoje „Stilius“ šįkart – floristės mintys apie gėlių dizaino esmę: kaip puošti gyvenimą gėlėmis ir išmanyti, kuris žiedas ką reiškia. Antroji laidos tema – mezginių magija ir estetika. Kuo užburia siūlai, virbalai ir progresyvi meditacija, kalbėjo Indra Dovydėnaitė ir Akvilė Dobrovolskė.

1. „Labas rytas, Lietuva“

2. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

3. „Euromaxx“

4. „Laba diena, Lietuva“

5. „Stilius“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą