Tavo LRT

2017.03.28 10:41

LRT projekto filmavime – specialus prašymas televizijos žiūrovams

Pirmadienio vakarą LRT TELEVIZIJOJE vyko antrosios laidos „60 akimirkų“, skirtos televizijos šešiasdešimtmečiui, filmavimas. Jos metu LRT TELEVIZIJOS naujienų tarnybos žvaigždės dalijosi prisiminimais apie kuriozines situacijas su gyvūnais, o laidos vedėja Živilė Kropaitė televizijos žiūrovams turėjo specialų pasiūlymą – priglausti didžiojoje studijoje viešėjusį mažą šunelį.

„Kreipiuosi į jus, televizijos žiūrovai. Turite galimybę dabar pat į savo namus priimti naują mažytį gyventoją, kuris tiesiog veržiasi iš mano rankų pas jus“, – televizijos šešiasdešimtmečiui skirtame projekte netikėtai prakalbo vedėja Ž. Kropaitė, laikydama mažą baltą šuniuką.

Šunelis, kurį televizijos eteryje išvysite šį šeštadienį, 21 val., žurnalistės rankose atsirado ne šiaip sau – studijoje viešėję televizijos naujienų tarnybos buvę ir esami darbuotojai prisiminė ne vieną kuriozinę situaciją, nutikusią televizijos eteryje, kurios epicentre buvo gyvūnai.

Tai – ir per televiziją transliuotas interviu su arkliu, ir į „Panoramos“ studiją užklydęs senbernaras, ir linksmas nesusipratimas tiesioginiame eteryje iš kinologų apdovanojimų šventės.

Plačiau skaitykite čia.