Tavo LRT

2017.03.31 11:29

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – vaistažolių galia ir dienos naujienos

LRT.lt2017.03.31 11:29

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrovų pamėgtoje sveikatos patarimų laidoje „Klauskite daktaro“ gydytojas Alvydas Unikauskas pasakojo apie vaistažolių galią. Vaistažolės yra vaistas, o ne maistas. Dažnai nepagalvojame, kad nekaltos žolelės lygiai taip pat sąveikauja su vaistais, ir pačios yra vaistai. Tinkamai naudojamos vaistažolės atneša daug naudos mūsų organizmui, tačiau, kaip ir kiti vaistai, vaistažolių arbatos ir žolelių užpilai turi būti vartojami tik pagal indikacijas.

Dar viena susidomėjimo sulaukusi laidos tema – regėjimo gerinimas. Profesoriaus teigimu, buvimas lauke gali išgelbėti nuo trumparegystės. Taip pat laidoje pristatyti neįprasti vandenilio peroksido panaudojimo būdai. Gydytojas kalbėjo, kokiose situacijose šis skystis gali iš tiesų pagelbėti, o kur – tik pakenkti.

Šeštadieninė „Labas rytas, Lietuva“ laida pasakojo, kaip reikėtų prižiūrėti dantis, specialistė dalijosi patarimais, kaip reikėtų prižiūrėti daržoves, kad sulauktumėte gero derliaus, artėjant kelionių sezonui specialistai skatina prisiminti, kodėl verta užsukti į migracijos tarnybą ir atnaujinti savo asmens dokumentus, kad kelionė išties džiugintų, o ne apkarstų.   

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad šią savaitę nemažai dėmesio mediatekoje sulaukė „Žinios“.

Laida „Laba diena, Lietuva“ aiškinosi, kaip gudrauja maisto pramonė. Advokatas Antanas Jonykaitis patarė, kaip reikėtų elgtis, jei esate nepatenkintas gydytojo paslaugomis, aptartos naujausios žinios.

Į populiariausiųjų penketuką šią savaitę pateko ir laida „Karinės paslaptys“. Ji šįkart žiūrovus supažindino su mūšio mieste bei pastatų šturmo subtilybėmis, taip pat laidoje – išsami pažintis su čekų ginklais ir kovine technika. Dar viena tema – Lietuvos pavyzdžiu kaimynai perka savaeigę artileriją. Kūrybinė komanda pristatė, kokių artilerijos alternatyvų siūlo garsiausi pasaulio gamintojai.

1. „Klauskite daktaro“

2. „Labas rytas, Lietuva“

3. „Žinios“

4. „Laba diena, Lietuva“

5. „Karinės paslaptys“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt