Naujienų srautas

Tavo LRT2017.03.25 17:24

Naujame LRT projekte „60 akimirkų“ – komiški epizodai iš archyvų

LRT TELEVIZIJOJE startuoja naujas projektas „60 akimirkų“, kuris pasakos apie ryškiausias visų laikų Lietuvos televizijos akimirkas ir asmenybes. Anot projekto kūrėjų, žiūrovai galės pamatyti ir įvairių komiškų perliukų iš LRT archyvinės medžiagos.

Jau šį šeštadienį, 21 val., LRT eteryje prasidėsiančio šou prodiuseris Lauras Lučiūnas pažymi, kad naujoji laida keliaus per skirtingas su LRT TELEVIZIJA susijusias temas.  

„Laidų nerodysime dešimtmečiais, bet tam tikromis temomis. Bus laida skirta tik, tarkime, sporto laidoms, muzikos laidoms, „Eurovizijai“ arba išskirtinai naujienų laidoms. Jos visos tampa nuotaikinga pramoga, nors, atrodo, ką ten tokio linksmo per žinias gali pakalbėti“, – sako prodiuseris.

Anot projekto vedėjos Živilės Kropaitės, LRT archyvuose pavyko atrasti nemažai perlų. Vienas tokių, pavyzdžiui, atvejis, kai Jogaila Morkūnas, nepažinodamas gėlių ir darydamas reportažą gėlių sode, bandė suktis iš situacijos. Taip pat, anot Ž. Kropaitės, įsiminė ir kadrai, kuriuose tas pats J. Morkūnas kalbina tuomet dar visiškai jauną Vykintą Pugačiauską.

„Tokią vaizdo medžiagą pamatyti yra neįtikėtina, turint omenyje, kad dabar tuos žmones pažįsti visai kitokiame amplua“, – sakė Ž. Kropaitė.

Daugiau apie tai – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą