Naujienų srautas

Tavo LRT2017.03.27 11:25

„Kino pavasario“ temos ir asmenybės – specialiose LRT KULTŪROS transliacijose

LRT.lt 2017.03.27 11:25

Jau 22-ąjį kartą Viniuje vykstančio tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ naujienas gali sekti ir LRT KULTŪROS žiūrovai – viso festivalio metu, nuo kovo 22 iki balandžio 6 dienos, „Kino pavasaryje“ veiks speciali LRT KULTŪROS studija, kurioje šeimininkaus Richardas Jonaitis.

R. Jonaičio vedamos laidos ir diskusijos su ryškiausiais „Kino pavasario“ svečiais ir dalyviais bus transliuojamos kasdien 21 val. per LRT KULTŪRĄ.

Pirmųjų pokalbių temos – Davido Lyncho ir Abbaso Kiarostamio retrospektyvos „Kino pavasaryje“, lietuviškos premjeros, dokumentinių filmų programa. Ją „Kino pavasaryje“, beje, tradiciškai pristato LRT.

1995 metais prasidėjęs festivalis vieno didžiausių ir gausiausiai lankomų renginių šalyje vardą užsitarnavo pateikdamas žiūrovams kruopščiai atrinktą, didžiuosiuose pasaulio festivaliuose kino profesionalų ir mėgėjų įvertintą kino programą.

Šiemet jau 22-ąjį kartą vyksiantis festivalis daugeliui žmonių asocijuojasi ne tik su kokybišku autoriniu kinu, bet ir su rimtomis diskusijomis, susitikimais su žinomais Lietuvos ir užsienio kino žmonėmis, įvairiausiais edukaciniais projektais bei originaliais teminiais renginiais.

Festivalio raudonojo kilimo ceremoniją (ved. Ugnė Galadauskaitė) ir iškilmingą atidarymą (ved. Marijus Žiedas) iš Nacionalinės filharmonijos tiesiogiai transliavo LRT KULTŪRA.

Įrašus iš „LRT studijos kino pavasaryje“ galite rasti mediatekoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą