Naujienų srautas

Tavo LRT2017.03.21 18:53

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – sveikatos patarimai ir dingusios merginos byla

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrovų pamėgta sveikatos patarimų laida „Klauskite daktaro“ praėjusią savaitę buvo pati populiariausia mediatekoje. Gydytojas Alvydas Unikauskas kalbėjo apie XX-ojo amžiaus epidemija vadinamą apatinės nugaros dalies skausmą. Taip pat laidos kūrybinė komanda aiškinosi, kas yra sveikiau: putpelės ar vištos kiaušinis.

Dar viena laidos tema – regėjimo gerinimas. Profesoriaus teigimu, buvimas lauke gali išgelbėti nuo trumparegystės. Taip pat laidoje pristatyti neįprasti vandenilio peroksido panaudojimo būdai. Gydytojas kalbėjo, kokiose situacijose šis skystis gali iš tiesų pagelbėti, o kur – tik pakenkti.

Aktualių pokalbių laidos „Dėmesio centre“ studijoje šįkart viešėjo policijos generalinis komisaras Linas Pernavas ir psichiatras Raimundas Alekna. Jie kartu su žurnalistu Edmundu Jakilaičiu diskutavo apie visą Lietuvą sukrėtusią jaunos merginos Ievos Strazdauskaitės žmogžudystę.

Žiūrovų pamėgta dienos naujienų laida „Laba diena, Lietuva“, kaip visuomet, nagrinėjo įvairias temas. Laidos žurnalistai aiškinosi, kaip jaučiasi advokatas, siekiantis apginti nusikaltusį asmenį, laidoje neaplenkta Kęstučio Pūko tema, aptarti daugiabučių renovacijos klausimai, pasakota apie į Lietuvos upes paleistus milijonus mažų vėgėlių.

LRT KULTŪROS laida „Euromaxx“ šįkart žiūrovus supažindino su Pafosu, 2017-ųjų Europos kultūros sostine, vedžiojo po naująjį Potsdamo muziejų, pristatė Berlyno galerijoje portretus piešiančius robotus bei Vakarų Europos nenaudojamas bažnyčias, virstančias bibliotekomis ir viešbučiais.

Taip pat žiūrovus domino ir ne vienerius metus Violetos Baublienės rengiama laida „Stilius“. Pirmoji laidos pašnekovė – nuo penkerių metų žolių galiomis susidomėjusi žolininkė Dominika Balčiūnė šiandieną puikiausiai žino, kaip nuvyti nemigą, kaip nuraminti protą ir kodėl vyrui į kišenę verta įberti smulkintų dilgėlių. Kita laidos tema – šlagerių karaliaus Simono Donskovo brolis Izidorius, taip pat turintis absoliučią klausą, tik nedainuojantis ir dėl identiškos išvaizdos dažnai painiojamas su žinomu artistu.

1. „Klauskite daktaro“

2. „Dėmesio centre“

3. „Laba diena, Lietuva“

4. „Euromaxx“

5. „Stilius“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą