Tavo LRT

2017.03.17 16:12

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – dyzelinių automobilių mokesčiai

LRT.lt 2017.03.17 16:12

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio žiūrovų susidomėjimo sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Nebeliko vienos griežčiausių bausmių vairuotojams – už pasišalinimą iš eismo įvykio vietos didžiulė bauda nebegresia, o teisės vairuoti atėmimo terminas gerokai sutrumpėjo. Daugelis šį sprendimą vadina logišku, bet iš pirmo žvilgsnio gera žinia vairuotojams gali atsisukti prieš juos pačius.

Dar vienas laidos pasakojimas – apie dyzelinių automobilių sukeliamą oro taršą, kurią sumažinti siekiantys didieji Europos miestai pradeda drausti minėtu kuru varomus automobilius. Apie jų apmokestinimą jau imta kalbėti ir Lietuvoje. Laidos kūrybinė komanda aiškinosi, ką apie tokį draudimą ir papildomus mokesčius mano lietuviai – juk būtent dyzeliniai automobiliai šalies automobilių rinkoje yra smarkiai paplitę.

Žiūrovų dėmesio nuolat sulaukia ir dienos naujienų laida „Laba diena, Lietuva“. Laidoje Kovo 8-osios proga buvo pažvelgta į statistiką, susijusią su moterimis. Taip pat specialistai pasakojo, kiek duonos suvalgyti yra sveika, dar viena laidos tema – juodligės kapinynai ir kuo jie pavojingi.

Trečią dešimtį baigianti LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ šįkart apžvelgė nedidelės kvadratūros buto interjerą sostinėje, pristatė naujausias knygas, aptarė naujus Donaldo Trumpo pasirašyti imigracijos draudimo įsakų motyvai. Laidos žurnalistai parengė reportažą apie išradingą mamą, vaikams namuose sukūrusią dar vieną namą.

Sveikatos patarimų laida „Klauskite daktaro“ šįkart analizavo, kas išprovokuoja alergines reakcijas ir į ką būtina atkreipti dėmesį perkant drabužius. Taip pat laidoje kalbėta apie nosies plovimą – procedūrą, kurią daugelį metų kas rytą atlieka pats profesorius Alvydas Unikauskas. Anot jo, ši procedūra gali padėti pamiršti slogos sukeliamas problemas.

LRT TELEVIZIJOS gerbėjai aktyviai domėjosi ir nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalu, kuriame dėl kelialapio į Kijevą susikovė septyni dalyviai – Paula, Gabrielius Vagelis, Greta Zazza, Lolita Zero, Aistė Pilvelytė, grupė „Fusedmarc“ ir Kotryna Juodzevičiūtė. Nugalėtojo titulas ir teisė atstovauti Lietuvai didžiausiame Europos dainų konkurse atiteko grupei „Fusedmarc“.

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

2. „Laba diena, Lietuva“

3. „Labas rytas, Lietuva“

4. „Klauskite daktaro“

5. Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka