Tavo LRT

2017.03.11 16:00

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – plastiko žala ir dermatologės patarimai

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio LRT žiūrovų susidomėjimo praėjusią savaitę sulaukė sveikatos patarimų laida „Klauskite daktaro“, kurioje gydytojas Alvydas Unikauskas kalbėjo apie plastiko žalą. Anot jo, kasdien naudojamas plastikas gali tapti didžiausiu sveikatos priešu. Taip pat laidoje – dermatologės Matildos Bučinskienės konsultacija. Gydytoja papasakojo apie odos drėkinimo klaidas bei patarė, kaip reikėtų prižiūrėti odą.

Aktualių pokalbių laidoje „Dėmesio centre“ žurnalistas Edmundas Jakilaitis su pašnekovais analizavo Vyriausybės programos priemonių planą. Apie kokius darbus Vyriausybė kalba savo plane, laidoje diskutuota su Vyriausybės kanclere Milda Dargužaite, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu ir ekonomistu Raimondu Kuodžiu.

Edvardo Žičkaus rengiama laida „Gyvenimas“ šįkart pasakojo apie norvegų mokslininką, kurio pacientų sąraše – Holivudo žvaigždės ir galingiausi pasaulio asmenys. Jo nekenčia farmacininkai, bet jam dėkoja tūkstančiai be vaistų ir operacijų pagijusių žmonių.

Pirmosios Lietuvoje merginų roko grupės įkūrėja atvirai papasakojo apie KGB persekiojimą, pavojų jos šeimai, ir slaptą Vytauto Kernagio prašymą, dėl kurio grėsė kalėjimas.

Dienos naujienų laida „Laba diena, Lietuva“ kalbėjo apie struktūrinius pokyčius Vyriausybėje, naujus automobilius, skirtus policijos pareigūnams, aptarta Oskarų naktis bei nesusipratimus ceremonijos metu. Studijoje svečiavosi ir naujasis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Kęstutis Lukošius, pristatytos regionų naujienos.

Žiūrovų pamėgtoje LRT TELEVIZIJOS laidoje „Stilius“ – naudingi patarimai ir saiko jausmo ugdymas namuose su dizainere Dalia Mauricaite. Taip pat laidoje – atviras pokalbis su operos soliste Viktorija Miškūnaite. Ji pasakojo, ko tenka atsisakyti ir ką paaukoti šeimos gyvenime, kad eitų keliu, kuris jai skirtas.

1. „Klauskite daktaro“

2. „Dėmesio centre“

3. „Gyvenimas“

4. „Laba diena, Lietuva“

5. „Stilius“