Tavo LRT

2017.03.08 20:06

Nuo kovo 8-osios – ypatingas serialas per LRT

Moters dienos proga LRT TELEVIZIJOS eteryje – naujo, jausmingo ir prabangaus ispanų serialo „Seserys“ premjera. Serialą LRT žiūrovai galės matyti kiekvieną darbo dieną 16.10 val. 

„Moterys, tokiu metu esančios namuose, neturi daug pasirinkimo, ką žiūrėti per televiziją, todėl norime joms pasiūlyti alternatyvą“, – sako LRT TELEVIZIJOS programų planavimo skyriaus vadovas Tadas Jačiauskas

Jo teigimu, „Seserys“ – tai gražus, jausmingas serialas, skirtas moterims, todėl nenuostabu, kad jo premjera – Moters dieną. 

„Tai – jūsų, mielos moterys, laikas jums“, – šypsosi T. Jačiauskas. 

Ilgai trunkantis, naujas serialas, pradėtas kurti tik 2015 metais ir turi jau 400 serijų.

„Jeigu negalėsite pažiūrėti šio serialo 16.10 val. ar jo kartojimo 10 val. ryte, galėsite tai padaryti LRT.lt mediatekoje. Ten kiekviena serija bus laikoma 14 dienų“, – žada T. Jačiauskas. 

LRT TELEVIZIJOS programų planavimo skyriaus vadovas tikina pats matęs ne vieną seriją.

„Tai – jausmingas, prabangus serialas, manau, kad kiekviena moteris atras save, nes ten šešios labai skirtingos moterys su skirtingais likimais, o siužetinė linija – labai įdomi“, – pasakoja jis. 

Jūsų dėmesiui - pirmoji serija:

Serialo veiksmas nukelia į 1913 metų Ispaniją, Madridą. Ten gyvena šešios seserys Silvos. Merginos, gimusios pasiturinčioje šeimoje, priklauso aukštuomenės grietinėlei. Gerai išauklėtas ir gražias seseris visi myli ir gerbia. Bet idiliškas jų gyvenimas per vieną naktį baigiasi ir staiga aukštuomenės numylėtinės atsiduria visai kitoje realybėje. Jos turi greitai suaugti ir ištvermingai pradėti kovą su likimo smūgiais. Prieš jas atsiveria šeimyninės paslaptys ir meilė...

Vyriausioji sesuo Adela visoms seserims pakeitė mamą, kuri mirė, kai dar ir pati Adela buvo maža. Ištekėjusi su vyru ji išvyksta gyventi į Barseloną, bet po vyro mirties vėl grįžta į tėvų namus pas savo seseris.
 
Sesuo Blanka – graži ir mokanti bendrauti, ji gimė, kad nugalėtų.
 
Selija – santūriausia iš seserų, apie ją niekuomet nesklido jokių apkalbų, ji niekada su niekuo nesipyko. Ji dievina literatūrą. Svajojo vykti į Paryžių studijuoti, tačiau tėvo mirtis planus pakeitė.
 
Kupina energijos ir entuziazmo Diana siekia valdžios ir nepriklausomybės. Ji visada troško tapti verslo dama ir pagaliau išsiveržti iš to laikotarpio socialinių apribojimų.
 
Fransiska – nekontroliuojamų emocijų sūkurys, ji negali gyventi be muzikos ir mano, kad jos pašaukimas – tapti dainininke ir dainuoti Karališkajame teatre. Tačiau to meto  aukštuomenė jos polėkių nesupranta, tad pasirinkusi pseudonimą ji dainuoja niekam nežinant.
 
Pati jauniausia sesuo Elisa, regis, paveldėjo geriausius seserų bruožus, ji graži ir protinga. Visi laiko ją maža mergaite, bet ji nori įrodyti, kad jau tapo suaugusi.