Tavo LRT

2017.03.22 10:52

Tarp LOGIN 2017 nominuotų LRT projektų – žurnalistės juokas ir staigmena vilniečiams

„LOGIN apdovanojimuose LRT dalyvauja jau ne vienerius metus. Pernai dalyvavome su keliais projektais, ir laimėjome su dviem iš jų – LRT „Youtube“ paskyra ir išmaniąja programėle „Auksinis protas“. Šiemet apdovanojimams nominuoti net penki LRT projektai šešiose kategorijose“, – džiaugiasi LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje viešėjusi LRT viešųjų ryšių ir rinkodaros projektų vadovė Eglė Žižytė.

Praėjusį gruodį startavusi vaikams skirta saugaus turinio svetainė lrt.lt/vaikams nominuota dviejose kategorijose – kaip metų startas ir kaip švietimo arba edukacinis tinklalapis ar projektas.

LRT.lt/vaikams – tai saugaus interneto erdvė, kurioje vaikai gali pažinti pasaulį ir pramogauti. Puslapis pritaikytas trims amžiaus grupėms: ikimokyklinukams, pradinių ir vyresnių klasių mokiniams. Kiekviena amžiaus grupė svetainėje gali rasti konkrečiai jai pritaikytą turinį. Puslapyje galima rasti lavinančių žaidimų, pasakų, įvairių grojaraščių, rankdarbių bei kalbų pamokų, mokslo atradimų ir eksperimentų.

Metų inovacijos kategorijoje nominuotas aukštos raiškos televizijos kanalas LRT HD: http://login.lt/lt/apdovanojimai/nominacijos/work/55 . LRT TELEVIZIJA HD – pirmasis Lietuvoje veikiantis nemokamas nacionalinės aprėpties aukštos raiškos (HD) nacionalinės aprėpties kanalas. Žiūrėdami šį kanalą žmonės gali mėgautis keliskart geresne vaizdo kokybe, turi galimybę pasirinkti titrus ir kalbą bei naudotis erdviniu garsu „Dolby Digital 5.1” formatu.

Laidos „Labas rytas, Lietuva“ vaizdo įrašas, kuriame žurnalistė Živilė Kropaitė pristatė ėjimo atbulomis rekordą, pretenduoja tapti Metų vaizdo įrašu. „Mūsų kolegė Živilė, kurios užkrečiantį juoką girdėję esame ne kartą, tačiau eteryje tai nuskambėjo taip netikėtai, turbūt todėl įkelta į socialinius tinklus ši vaizdo ištrauka sulaukė didelio žiūrovų palaikymo, susidomėjimo, daugelis sakė, kad tai buvo geros nuotaikos užtaisas visai dienai“, – apie vaizdo įrašo išpopuliarėjimą kalbėjo E. Žižytė.

Šioje kategorijoje varžosi ir LRT 90-mečiui skirtas vaizdo įrašas, kuriame Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras LRT iniciatyva surengė netikėtą pasirodymą Gedimino prospekte, prie Vilniaus mažojo teatro pastato, kur prieškariu veikė Lietuvos radijas. Pasirodymo metu buvo atidengta atminimo lenta. Nominaciją galima rasti čia

Iki gegužės 12 d. savo balsus už nominuotus darbus kviečiami atiduoti interneto vartotojai. Pasibaigus šiam etapui, nuo gegužės 13 d. darbus vertins LOGIN Apdovanojimų komisija, kurią sudaro 22 praėjusių metų LOGIN apdovanojimų laimėtojai. Festivalis vyks Vilniuje gegužės 24–26 dienomis.

Visus nominuotus LRT projektus galima rasti čia.