Tavo LRT

2017.03.01 11:30

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – seni vairuotojų pažymėjimai ir naujienos

LRT.lt 2017.03.01 11:30

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę mediatekoje ieškomiausia laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“ kalbėjo apie senus ir naujus vairuotojų pažymėjimus. Laikas pasikeisti senus vairuotojo pažymėjimus baigėsi vasario pradžioje, tačiau keliuose – dar daugybė to nepadariusių vairuotojų. Ko jie delsia, ir kaip teisinasi policijos pareigūnams, aiškinosi laidos kūrybinė komanda.

Antroji laidos tema – galinio vaizdo kameros ir parkavimo jutikliai, kurie yra didelė pagalba vairuotojams. Tačiau kodėl, važiuojant atbulomis, neretai padaroma avarija? Ar visi supranta, ką reiškia spalvos ir figūros ekrane, teiravosi žurnalistai.

Dienos aktualijų laidoje „Laba diena, Lietuva“ – naujienos įvairaus amžiaus žiūrovams. Laidos kūrėjai aiškinosi, koks yra būsimų pensijų, kaupiamų antrojoje pakopoje likimas, taip pat pristatė moksleivį, Utenoje įkūrusį savo parduotuvę, kuri sėkmingai veikia mokykloje. Laidoje kalbėta ir apie pranašaujamą vidutinę gyvenimo trukmę – devyniasdešimt metų bei naujovę medicinos srityje – atvykimas greitosios medicininės pagalbos automobiliu jau nereiškia, kad gydytojų apžiūra bus nemokama. 

Dar vienoje žiūrovus sudominusioje laidoje kalbėta apie mokytojų ruošimą, pristatytos regionų naujienos, aptartas paminklas Jonui Basanavičiui.

LRT TELEVIZIJOS sveikatos patarimų laida „Klauskite daktaro“ šįkart žiūrovus sudomino pasakojimu apie itin pavojingą ligą – aneurizmą bei patarimais, kaip atsikratyti streso. Anot gydytojo, streso šaltinis yra net pats mobilusis telefonas – anksčiau laidiniai telefonai likdavo namuose, ir išėję į miestą žmonės jautė visišką ramybę.

Kitoje gydytojo Alvydo Unikausko laidoje pasakota apie galimą nuolatinio nuovargio priežastį – organizme bujojantį grybelį, o antroje dalyje profesorius paaiškino, kuo yra naudingas apelsinas.

Į populiariausiųjų penketuką pateko ir laida „Karinės paslaptys“. Joje – reportažas apie tokį galingą karo laivą, kokio Klaipėdoje nebuvo visą dešimtmetį – Amerikos raketinio kreiserio vizitas „USS Hue City“ uostamiestyje. Antroji tema – didėjantis tankų skaičius Lietuvos saugumo labui. Taip pat – pasakojimas, kaip pelnyti Vaidoto bataliono kario beretę.

Trečiąjį dešimtį baigiančios LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje viešėjo ir patarimus dalijo vyrų stiliaus konsultantas, Monika Pundziūtė pristatė naują dainą, apie savo karjeros pradžią pasakojo dabar jau olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas bei apžvelgta spauda. 

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

2. „Laba diena, Lietuva“

3. „Klauskite daktaro“

4. „Karinės paslaptys“

5. „Labas rytas, Lietuva“