Tavo LRT

2017.02.20 14:16

J. Katinaitė apie naują LRT KLASIKOS laidą: metame iššūkį komercinėms radijo stotims

„Nusprendėme mesti iššūkį visoms komercinėms radijo stotims, kurios groja popmuziką. Vakare gali eiti per FM bangų ruožą, ir viskas yra labai panašu. Todėl mes stojame į kovą, tik su kitokia muzika ir šiek tiek kitokiais pokalbiais“, – taip LRT KLASIKOS laidą „Pakeliui su klasika“, kuria klausytojai mėgaujasi jau nuo vasario pradžios, pristato vedėja Jūratė Katinaitė.

Nuo vasario pradžios LRT KLASIKOS eteryje atsirado nauja laida – „Pakeliui su klasika“. Tačiau, kaip teigia radijo laidų vedėja J. Katinaitė, ši laida turėtų patikti ne tik esamiems programos gerbėjams, bet ir platesniam visuomenės ratui.

„Sugalvojome, kad reikia pagyvinti vakarinį mūsų laiką, nes KLASIKOS kanalas ir šiaip yra ramesnis. Tie, kurie ateina į LRT RADIJĄ, ar kitas radijo stotis, jaučia, kad visur yra tempas, gyva, greita. O KLASIKOJE – viskas ramiau, pokalbiai – lėtesni, muzikos kūriniai – ilgesni. O į vakarą dar labiau rimstame, prasideda pasaulio ir Lietuvos koncertų salės, kūriniai – dar ilgesni. Nusprendėme mesti iššūkį visoms komercinėms radijo stotims, kurios groja popmuziką. Vakare gali eiti per FM bangų ruožą, ir viskas yra labai panašu. Todėl mes stojame į kovą, tik su kitokia muzika ir šiek tiek kitokiais pokalbiais“, – laidos atsiradimo istoriją pasakoja J. Katinaitė.

Anot jos, siužetai ir rubrikos bus patrumpintos tam, kad klausytojams būtų lengviau susigaudyti. „Jei žmogus yra pakeliui su klasika, vairuoja automobilį, ir staiga sustojo nusipirkti laikraštį, siekiame, kad jam sugrįžus į mašiną nereikėtų pusvalandį laukti, kol jis susigaudys, kas čia vyksta. Norime, kad klausytojui viskas paaiškėtų greičiau“, – kalba J. Katinaitė.

Visas pokalbis – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ vaizdo įraše.