Tavo LRT

2017.02.22 13:03

Klausiate – atsakome. Ar klausytojai ir žiūrovai gali apsilankyti LRT?

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2017.02.22 13:03

Norintys susipažinti su LRT istorija ir pamatyti LRT televizijos ir radijo darbą iš arti kviečiami registruotis į specialias ekskursijas po nacionalinį transliuotoją. Taip sako LRT muziejaus vadybininkė Raimonda Impolevičienė.

Jaunasis LRT RADIJO klausytojas Mangirdas domisi ekskursijomis į LRT. „Ar būtų galima atvykti pas jus ir pamatyti LRT RADIJĄ?“ – klausia jis.

LRT muziejaus vadybininkė R. Impolevičienė teigia, kad pamatyti LRT darbą iš arti galimybių tikrai yra, tačiau ekskursijos rengiamos ne pavieniams lankytojams, o grupelėms.

„Iš balso suprantu, kad skambina moksleivis. Ir nors išreiškė pageidavimą apsilankyti radijuje, kviečiame pamatyti visą LRT – ir radiją, ir televiziją. Turime mes ir muziejų. Pavienių lankytojų nepriimame, bet jūs galite atvykti su savo klase, arba pakviesti savo tėvelius, draugus. O užsiregistruoti galima elektroniniu paštu muziejus@lrt.lt arba paskambinus telefonu (8 5) 236 3214. Atvykę pamatysite ne tik muziejų, susipažinsite su mūsų istorija, bet taip pat apsilankysite radijo ir televizijos studijose“, – pasakoja R. Impolevičienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.