Tavo LRT

2017.02.17 12:59

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – lietuvė, patekusi į Guinnesso rekordų knygą

LRT.lt2017.02.17 12:59

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrovų pamėgta LRT TELEVIZIJOS laida „Stilius“ praėjusią savaitę buvo pati ieškomiausia mediatekoje. Joje medicinos gydytojas, rezidentas Juozas Jankauskas papasakojo apie netipišką, tačiau mokslo šaltiniuose palankiai vertinamą keto, arba paleo, mitybą, kurios jis ėmėsi daugiau nei prieš metus. Iš savo raciono gydytojas išbraukė angliavandenius ir pradėjo maitintis itin riebiai.

Antrasis pasakojimas – apie Guinnesso rekordininkę A. Kišonaitę, kuri į pasaulio rekordų knygą pateko pastačius 3 metrų aukščio bokštą iš 20 tūkst. tūbelių lūpdažių. „Mane suintrigavo tai, kad jie nėra niekaip perdirbami. Ir tuomet aš pagalvojau, kiek daug kosmetikos pakuočių išmetama į šiukšlynus. Kreipiausi į vieną kosmetikos įmonę, kuri man padėjo surinkti jau panaudotus arba pasibaigusio galiojimo lūpdažius, ir aš juos suklijavau“, – sako menininkė, savo kūriniais skatinanti vartoti atsakingai.

Ryto naujienų laida „Labas rytas, Lietuva“ taip pat buvo praėjusios savaitės ieškomiausių mediatekos įrašų sąraše. Joje – reportažas apie devyniasdešimtmetį švenčiančią Almą Adamkienę, Edgaro Lubio mintys apie šiųmetinę „Eurovizijos“ atranką. Laidoje svečiavosi šokolado meistras Ali Gadžijevas, o sūrio gamintojas iš Italijos pietų papasakojo, kaip pasigaminti mocarelą.

Sveikatos patarimų laidoje „Klauskite daktaro“ profesorius Alvydas Unikauskas šįkart pasakojo, kaip higieniniai įklotai ir tamponai gali sugadinti moters sveikatą. Dar vienas laidos pasakojimas – kaip susigrąžinti gerą savijautą persivalgius.

Žiūrovų pamėgtoje aktualių pokalbių laidoje „Dėmesio centre“ žurnalistas Edmundas Jakilaitis kalbėjosi su Kauno tardymo izoliatoriaus Buhalterinės apskaitos skyriaus viršininke Rasa Kazėniene, po kurios viešų pranešimų apie galimą piktnaudžiavimą Kauno tardymo izoliatoriuje nušalinti ir Kalėjimų departamento vadovė, ir naujasis šio izoliatoriaus vadovas.

Dešimtmečius eteryje skaičiuojanti laida visiems eismo dalyviams „Keliai. Mašinos. Žmonės“ šįkart kalbėjo apie kyšius Kelių policijos pareigūnams. Nors policijos vadovai skelbia, kad kelių policija pasikeitė, pareigūnai tapo sąžiningesni, korupcija smarkiai sumažėjo, faktai rodo, kad duodančių ir imančių kyšius vis dar yra.

Antrasis laidos pasakojimas – apie transporto priemones perkančiųjų žabangas Parduodant automobilį, būtina atsakingai pasirūpinti pirkimo-pardavimo sutartimi. Nesukantiems galvos dėl sutarties sąlygų ir tik laukiantiems pinigų, gali tekti skaudžiai nusivilti – automobilį teks priimti atgal, grąžinti dalį pirkėjo sumokėtų pinigų, ar net pasiaiškinti teisme.

1. „Stilius“

2. „Labas rytas, Lietuva“

3. „Klauskite daktaro“

4. „Dėmesio centre“

5. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt