Naujienų srautas

Tavo LRT2017.02.03 10:06

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – naujienos ir „Gyvenimo“ istorijos

LRT.lt 2017.02.03 10:06

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad daugiausia dėmesio praėjusią savaitę mediatekoje sulaukė į penktąją dešimtį įkopusi naujienų laida „Panorama“. Pagrindinėje nacionalinės televizijos naujienų laidoje – išsami verslo, kultūros, sporto informacija, orų prognozė.

LRT mediatekos lankytojus domino ir LRT TELEVIZIJOS laida „Gyvenimas“. Joje – pasakojimas apie LRT žurnalistę Živilę Kropaitę, kuri didžiulio visuomenės dėmesio sulaukė nesutramdžiusi juoko ryto naujienų laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Dar vienas laidos kūrėjų pasakojimas – apie vilniečius Ievą ir Donatą, kurie vos po pusmečio nuo pažinties pradžios žinojo, kad leisis į didžiausią savo gyvenimo nuotykį – apkeliaus pasaulį. Tam ilgus metus kaupė pinigų sumą, už kuriuos būtų galima įsigyti butą ar naują automobilį, tačiau pora tikina, kad jokie daiktai neatpirktų emocijų, kurias jie patyrė kelionėje.

Trečioji tema – vieni paslaptingiausių pasaulio grybų – juodieji trumai, kurių kilogramas kainuoja 4 tūkst. eurų. Jų paieška vadinama medžiokle, į ją leidžiama su specialiai apmokytais šunimis, o šįkart – ir su Italijos karališkosios šeimos atstovais.

Mediatekos lankytojų paieškoje dominuoja ir sveikatos patarimų laida „Klauskite daktaro“. Gydytojas Alvydas Unikauskas aiškino, kodėl vieni žmonės, net ir valgydami viską, netunka, o kiti priauga svorio rodos, vos pagalvoję apie pyragėlį. Taip pat profesorius pasakojo, ką daryti, kai sugenda organizmo termostatas – skydliaukė.

LRT žiūrovai aktyviai ieškojo ir Ritos Miliūtės vedamos diskusijų laidos „Teisė žinoti“, skirtos temai apie smurtą prieš vaikus. Laidos studijoje viešėjęs Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas profesorius Rimantas Kėvalas pasakojo, su kokiomis situacijomis susiduria medikai, gelbėdami nuo smurto šeimoje nukentėjusius vaikus.

Į populiariausiųjų penketuką pateko ir nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. Joje susigrūmė net trylika atlikėjų, iš kurių dėl kelialapio į „Euroviziją“ liko kovoti tik šeši – Greta Zazza, Gytis Ivanauskas, grupė „Fusedmarc“, Vidas Bareikis ir Ieva Zasimauskaitė, Gražvydas bei Mildos ir Saulenės duetas.

1. „Panorama“

2. „Gyvenimas“

3. „Klauskite daktaro“

4. „Teisė žinoti“

5. Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą