Naujienų srautas

Tavo LRT2017.01.30 15:45

„Pakeliui su klasika“ – nauja laida per LRT KLASIKĄ

LRT.lt 2017.01.30 15:45

Ką veikiate šiokiadienio pavakarę? Gal ruošiatės į koncertą ar spektaklį? Gal susitiksite su bičiuliais? O gal ramiai vakarosite namie? Kur bebūtumėte ir kur bekeliautumėte, pavakare jums – „Pakeliui su klasika“, įsitikinę naujos laidos, kurią pradeda transliuoti radijo kanalas LRT KLASIKA, kūrėjai. Tai – Jūratė Katinaitė, Gerūta Griniūtė, Ieva Buinevičiūtė, Laima Slepkovaitė ir Marius Šinkūnas.

Laidos autoriai žada, kad eteryje skambės populiari, laiko išbandymus įveikusi klasika, sentimentaliai traškantys vinilai ir naujausi muzikos įrašai, klausytojų laukia susitikimai su melomanais ir muzikos profesionalais.

„Šiandien madinga mesti ar priimti iššūkius, –  šypsosi laidos autorė, muzikologė Jūratė Katinaitė, –  LRT KLASIKA meta iššūkį TV serialams ir komerciniam popsui, užpildančiam pavakare visą eterį, visus bangų ruožus, tačiau iš tikrųjų mes tiesiog siūlome alternatyvą. Galbūt atsiras žmonių, kuriems transporto spūstyse maloniau klausytis muzikos pasaulio naujienų ir gražios, klasikinės muzikos. Be to, tikimės glaudesnio kontakto su savo klausytojais. Su rubrika „Meduolis melomanui“ kalbinsime žmones, kurie nėra profesionalūs muzikai, tačiau klasikinė muzika yra svarbi jų gyvenimo dalis. Ar reitingai teisūs? Ar iš tikrųjų tolydžio mažėja klasikinės muzikos klausytojų?“

Klausytojų nuomonių, kritikos ir pasiūlymų laukiama adresu pakeliui@lrt.lt

„Pakeliui su klasika“ – šiokiadieniais nuo 16.05 iki 17.30 val. per LRT KLASIKĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą