Tavo LRT

2017.01.26 15:15

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – E. Jakilaičio pokalbis su R. Karbauskiu

LRT.lt2017.01.26 15:15

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia LRT TELEVIZIJOS žiūrovų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė žurnalisto Edmundo Jakilaičio rengiama aktualijų laida „Dėmesio centre“. Joje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis komentavo skandalingąją „Agrokoncerno“ automobilio nuomos istoriją.

Žiūrovų pamėgta LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“ šįkart žiūrovams metė iššūkį – profesorius Alvydas Unikauskas pristatė 28 dienų mitybos planą, kuris padės sumažinti skrandžio apimtis ir atsikratyti nepageidaujamo svorio.

Ne vienerius metus LRT TELEVIZIJOS eteryje gyvuojanti laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“ šįkart kalbėjo apie kelių erelius. Naujaisiais metais reidus atliekantys kelių policininkai pastebi, kad kai kurių automobilių techninė būklė – apgailėtina, o tamsintų stiklų era niekaip nesibaigia . Į laidos kūrybinę komandą kreipėsi ir savo vaikų nuo greičio mėgėjų nebegalintys apsaugoti kauniečiai

Dar viena laidos tema – stovėjimo stabdžio naudojimas per šalčius. Anksčiau, užklupus šalčiams, vairuotojai dažnai klausdavo, ką daryti, kad per naktį neužšaltų stovėjimo stabdys. Dabar automobiliai – modernesni: dažname – stovėjimo stabdys net neturi rankinės svirties, tačiau ar naujosios sistemos negenda? Autoservisų meistrai sako, kad dėl gedimų kalti patys vairuotojai.

Ryto naujienų laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje svečiavosi geriausią Dakaro ralio rezultatą tarp visų Baltijos šalių ekipažų pasiekę Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis, grupės „Freaks on floor“ vaikinai žiūrovams dovanojo savo naują kūrinį, taip pat kūrybinė komanda kvietė į ekskursiją po XII a. Vilnių, o neurologai perspėjo dėl naujojo negalavimo – vadinamojo „žinučių kaklo“.

Į populiariausiųjų penketuką pateko ir Edvardo Žičkaus rengiama laida „Gyvenimas“. Joje fotografė ir futbolininkas papasakojo savo neįtikėtiną istoriją, o Amerikos garsenybių stilistė patarė, kaip neišleidžiant daug pinigų atrodyti kaip įžimybei, ką verta turėti savo spintoje, ir ko – atsisakyti.

1. „Dėmesio centre“

2. „Klauskite daktaro“

3. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

4. „Labas rytas, Lietuva“

5. „Gyvenimas“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt