Tavo LRT

2017.01.23 10:00

Ž. Kropaitė: susikaustę laidų vedėjai žiūrovams jau nusibodo

Per neseniai vykusius Lietuvos radijo ir televizijos apdovanojimus ypatingo dėmesio sulaukė laidų vedėja Živilė Kropaitė, gavusi „Auksinės bitės“ statulėlę už daugiausiai pelnytų žiūrovų simpatijų. Žurnalistė išpopuliarėjo žaibiškai – ištrauka iš tiesioginės laidos „Labas rytas, Lietuva“ spaudos apžvalgos, kai ji, komentuodama ėjimo atbulomis rekordą, pratrūko kvatotis, per kelias dienas surinko dešimtis tūkstančių peržiūrų. 

„Aš iš tikrųjų labai daug juokiuosi. Nesakau, kad juokiuosi iš visų žmonių rekordų ar iš kitų žmonių, bet apskritai humoro jausmas man atrodo labai svarbus dalykas“, – tikina ji.

Pačiai naujienų redaktorei ir laidų vedėjai ši istorija jau spėjo įgristi. „Dar iki šiol, man atėjus į kokį nors vakarėlį, būtinai bent trys žmonės turi paklausti: ar atbulomis atėjai? Jau bandau veido mimikomis parodyti, kad man tai atsibodo ir aš nenoriu tapti tokia višta, kuri vieną kartą pasijuokė eteryje ir tiek“, – tikina žurnalistė,  

Nors nuo įvykio prabėgo trys mėnesiai, pokštai vis dar nesiliauja, o pačiai žurnalistei  šis nedidelis akibrokštas davė ir naudos, kurios ji visiškai nesitikėjo. 

Ž. Kropaitė tikina sulaukianti kvietimų į renginius, projektų, pasiūlymų. „Netgi vadovai pusiau juokais, pusiau rimtai pradėjo sakyti: naudokis populiarumu“, – pasakoja moteris.

Dėmesys, kurio sulaukia po eterio, malonus, tačiau ne jis svarbiausias. Labiausiai žurnalistė trokšta gerai atlikti savo darbą ir būti už jį įvertinta.

Praeiviai pamatę Ž. Kropaitę ne tik atpažįsta, bet ir patys pradeda šypsotis. Žurnalistė sako, kad tai rodo, jog susikaustę laidų vedėjai žiūrovams jau pabodo. 

„Žmonės jaučia, kai televizijos ekrane žvaigždės ar televizijos laidų vedėjai mėgina apsimesti kitokiais, nei yra iš tikrųjų“, – mano ji ir tikina, kad pačiai to niekada nereikėjo. Užvėrusi nacionalinio transliuotojo duris ji lieka tokia pat linksma ir spontaniška. 

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimas“ reportaže.