Tavo LRT

2017.01.21 13:50

Klausiate – atsakome. Kodėl LRT RADIJAS nebetransliuoja laidos kariams?

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2017.01.21 13:50

Po Naujųjų metų LRT RADIJO eteryje nebeliko laidos kariams „Laisvai!“, tačiau kariuomenės temos atsiras kitose radijo laidose ir dažniau bei įvairesniu laiku pasieks klausytojus. Taip sako LRT RADIJO programų direktorė Guoda Litvaitienė.

LRT RADIJO klausytoja po Naujųjų metų pasigedo LRT eteryje buvusios laidos kariams „Laisvai!“. „Kodėl nebetransliuojama laida kariams, kuri anksčiau būdavo radijo eteryje sekmadieniais, po 18 val. žinių?“ – klausia ji.

G. Litvaitienės teigimu, laidą kariams „Laisvai!“ LRT RADIJAS transliavo ne vienerius metus ir, ją rengdamas, bendradarbiavo su Krašto apsaugos ministerija.

„Šiemet pasitarę su kolegomis nutarėme, kad apie tai, kokios problemos iškyla kariams, pradėjusiems privalomąją tarnybą, savanoriams, apie tai, kokia yra Lietuvos kariuomenė, reikėtų kalbėti ne specializuotoje laidoje, kuri transliuojama vienąkart per savaitę sekmadieniais, o šitos temos turėtų atsirasti kitose mūsų laidose, dažniau ir įvairesniu laiku pasiekti kuo įvairesnę auditoriją.

Tad laidos nėra, bet temos apie privalomąją tarnybą, savanorius, Lietuvos kariuomenę tikrai išliks mūsų programoje – tiesiog skambės kitose laidose“, – žada LRT RADIJO programų direktorė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt