Tavo LRT

2017.01.16 17:39

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – kaip pagreitinti medžiagų apykaitą

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrovų pamėgta LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“ praėjusią savaitę buvo pati ieškomiausia mediatekoje. Profesorius Alvydas Unikauskas laidoje pasakojo, kokios priežastys gali nulemti nesėkme pasibaigiančius bandymus numesti svorio ir pasiūlė tris patarimus, kaip pagreitinti medžiagų apykaitą. Taip pat paaiškino, ką apie sveikatos būklę gali byloti šlapimo spalva.

Trečią dešimtį bebaigianti LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ praėjusią savaitę taip pat buvo viena žiūrimiausių. Joje – patarimai, kaip nepasigauti gripo, o susirgus – greičiau pasveikti, atlikėja Justė Starinskaitė pristatė kūrinį iš būsimojo savo solinio albumo, apie savo darbo įdomybes pasakojo animacijos kūrėjas, taip pat pristatyta „Angelų“ paroda.

Žiūrovų pamėgta laida visiems eismo dalyviams „Keliai. Mašinos. Žmonės“ šįkart pasakojo apie automobilio variklio alyvą. Specialistų teigimu, netinkamai parinkta alyva gali apsunkinti netikėti motoro gedimai. Antroji laidos tema – kelio ženklai. Laidos kūrybinės komandos atlikto eksperimento metu aiškintasi, kodėl net ir ilgą vairavimo patirtį turintys vairuotojai nepažįsta kai kurių kelio ženklų.

Dienos aktualijų laida „Laba diena, Lietuva“ šįkart kalbėjo apie vardus – kokį vardą išrinkti vaikui, ar galima jam duoti senelių ir prosenelių vardus, ir ką reiškia, jei Lietuvoje gyvenantis lietuvis gauna užsienietišką vardą. Dar viena laidos tema – laikinai nušalintas VMI vadovas Dainoras Bradauskas. Taip pat tiesiogiai iš Šiaulių specialistai pasakojo apie vaistažolės ir patarė, kurios iš jų veiksmingai padės peršalus.

LRT mediatekos lankytojus domino ir pirmoji šiųmetinės „Eurovizijos“ atrankos laida, kurioje pasirodė net dvylika atlikėjų. Po komisijos ir žiūrovų balsavimo paaiškėjo, kad į kitą etapą keliaus tik šeši iš jų – Edgaras Lubys, Sasha Song, Paula, grupė „Golden Monkeys“, Otreya ir Benas Malakauskas.

1. „Klauskite daktaro“

2. „Labas rytas, Lietuva“

3. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

4. „Laba diena, Lietuva“

5. Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka