Tavo LRT

2017.01.11 10:56

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – vandens stygiaus organizme požymiai

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrovų pamėgta LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“ praėjusią savaitę buvo pati ieškomiausia mediatekoje. Profesorius Alvydas Unikauskas laidoje pasakojo, kaip užkirsti kelią autoimuninėms ligoms. Taip pat gydytojas paaiškino, kokie požymiai rodo, jog organizmui trūksta vandens, kuo jis svarbus mūsų sveikatai ir kaip nepamiršti jo išgerti.

Dar vienoje žiūrovus sudominusioje laidoje gydytojas paaiškino, kaip aukštas kraujospūdis gali paskatinti ankstyvą senėjimą ir patarė, kaip po švenčių maratono susigrąžinti ankstesnes kūno formas.

Dienos naujienų laidoje „Laba diena, Lietuva“ aptarta viena pagrindinių aktualijų – orai, studijoje svečiavęsis gydytojas paaiškino, kada ledinis vanduo yra naudingas, o kada – žalingas sveikatai. Taip pat laidoje kalbėta apie kraujo trūkumą – medikai pasakojo, kokio kraujo trūksta labiausiai ir kur galima jo duoti. Be to, kalbėta ir apie bankų siūlomus paslaugų krepšelius – ar tikrai apsimoka juos rinktis užuot kaskart mokėjus už įvairias banko paslaugas.

Didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir gyvenimo būdo laida „Gyvenimas“. Laidoje, kurią ne vienerius metus veda Edvardas Žičkus, apie prabėgusius metus pasakojo dainininkas Marijonas Mikutavičius, konkurso „Mis Lietuva 2007“ nugalėtoja, aktorė ir televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė bei LRT TELEVIZIJOS žurnalistė, įvairių projektų autorė Edita Mildažytė.

Mediatekos lankytojų dėmesį patraukė ir muzikinio projekto „Auksinis balsas“ finalas, kuriame  dėl nugalėtojo titulo susigrūmė keturi aktoriai – Neringa Nekrašiūtė, Lina Rastokaitė, Marius Jampolskis ir Vidas Bareikis. Pagrindinis prizas atiteko viso projekto metu lyderiavusiai L. Rastokaitei.

Populiariausiųjų penketuke – ir ne vieną sezoną gyvuojanti Virginijaus Savukyno rengiama laida „Istorijos detektyvai“. Paskutinėje praėjusių metų laidoje istorikas pasakojo, kokius jubiliejus Lietuva minės 2017-aisiais. Tarp įsimintinų datų – Lietuvos krikštas, pirmosios lietuviškos knygos išleidimas ir kt.

1. „Klauskite daktaro“

2. „Laba diena, Lietuva“

3. „Gyvenimas“

4. „Auksinis balsas“

5. „Istorijos detektyvai“