Tavo LRT

2017.01.03 13:18

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – dienos naujienos ir pavojingi žaislai

LRT.lt 2017.01.03 13:18

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrovų pamėgta LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“ praėjusią savaitę buvo pati ieškomiausia mediatekoje. Paskutinėje 2016-ųjų dienos naujienų laidoje, kurią vedė žurnalistė Reda Gilytė, – išskirtinis prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu, taip pat laidoje kalbėta, kaip saugiai džiaugtis fejerverkais, ką daryti, jei švenčių metu persivalgėte, pristatyta kalendorių kolekcija bei aptartos užsienio naujienos.

Daug mediatekos lankytojų peržiūrų nuolat surenka ir sveikatos patarimų laida „Klauskite daktaro“. Šįkart profesorius Alvydas Unikauskas papasakojo, kokią žalą vaikų sveikatai gali padaryti kasdien jų naudojami ir iš pažiūros nepavojingi daiktai. Taip pat laidoje buvo aiškinamasi, kurie obuoliai sveikesni – švieži, ar džiovinti. Dar vienoje žiūrovus sudominusioje laidoje gydytojas aiškino, kaip atpažinti savo odos senėjimo tipą. Jų gali būti trys: banguotasis taškuotasis ir slenkantysis.

Didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir gyvenimo būdo laida „Gyvenimas“. Laidoje, kurią ne vienerius metus veda Edvardas Žičkus, apie prabėgusius metus pasakojo dainininkas Marijonas Mikutavičius, konkurso „Mis Lietuva 2007“ nugalėtoja, aktorė ir televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė bei LRT TELEVIZIJOS žurnalistė, įvairių projektų autorė Edita Mildažytė.

Populiariausiųjų penketuke atsirado ir pažintinis LRT TELEVIZIJOS projektas „Nacionalinė ekspedicija: Nemunu per Lietuvą“. Jos dalyviai šįkart leidosi į kelionę partizanų takais, ant Merkinės piliakalnio įvyko gamtininko Selemono Paltanavičiaus ir istoriko Alfredo Bumblausko ginčas, dar vieną iššūkį ekspedicijai, keliavusiai vandeniu, metė pati Lietuvos gamta.

Žiūrovų pamėgta LRT TELEVIZIJOS laida „Emigrantai“ pasakojo apie Šiaurės Airijos kilimų sandėlyje besidarbuojantį pabėgusį vienuolį iš Lietuvos. Vyras papasakojo, kas jį paskatino pasukti vienuolio keliu, ir kodėl po kurio laiko jis sprendimą pakeitė. Antroji laidos tema – vienatvė emigracijoje. Anglijoje įsikūrusi Snieguolė tikėjosi laimingos antrosios santuokos, tačiau netrukus paaiškėjo, kad jos vyras – smurtautojas. 

1. „Laba diena, Lietuva“

2. „Klauskite daktaro“

3. „Gyvenimas“

4. „Nacionalinė ekspedicija: Nemunu per Lietuvą“

5. „Emigrantai“