Tavo LRT

2017.01.05 09:57

B. Tiškevič, G. Savickas ir M. Repšys susikaus naujame patriotiniame TV žaidime

LRT.lt2017.01.05 09:57

Naujieji metai LRT TELEVIZIJOS eteryje prasideda ypatingomis naujienomis – sausio 5 dieną startuos nauja TV viktorina „Lietuvos patriotai“, kurios vedėja tapo po pertraukos į eterį sugrįžusi buvusi žinių vedėja Aurelija Razmarataitė. Tačiau ne mažiau svarbus vaidmuo laidoje patikėtas ir trims žiūrovų mylimiems aktoriams – Beatai Tiškevič, Giedriui Savickui bei Mariui Repšiui. 

Visi trys aktoriai taps viktorinoje besivaržančių miestelių kapitonais – „viršaičiais“. Jų darbas bus pristatyti miestelius, palaikyti komandos dvasią bei tarpininkauti tarp savo komandų ir reikliosios laidos vedėjos. Be abejo, tokia spalvinga kompanija žada ir nemažai smagių ar net kuriozinių situacijų. 

„Labai gera laida, man patinka, kad čia dalyvauja būtent miesteliai. Ne žvaigždės, ne tik didieji miestai, o kad būtent nepamiršti yra mažesnieji miesteliai. Manau, tai pirmiausiai yra džiaugsmas jiems“, – kalbėjo vienas iš „viršaičių“ G. Savickas. „O iškovoti patriotiškiausio miestelio vardą yra tikrai nemažas įvertinimas. Tai – ne šiaip koks piniginis, ar koks nors nevertingas prizas, o tikrai labai garbingas titulas. Dėl jo, manau, tikrai verta pakovoti“, – pridūrė aktorius. 

Kolegai pritarė ir M. Repšys: „Net nustebau, kiek čia kyla tikro, nesuvaidinto azarto. Čia visi susirinkę tikrai nori laimėti. Labai smagu, kad į laidą atvyksta daug gerų, protingų žmonių, kurie labai daug žino apie Lietuvą. Mažuosiuose Lietuvos miesteliuose galima atrasti tikrai perlų.“

Visi trys viktorinos „viršaičiai“ patvirtino, kad mielai tokioje laidoje dalyvautų ir patys. „Pats labai mėgstu visokius protmūšius, viktorinas, kvizus. Tik čia leidžiu daugiau pasirodyti miestams, žinote, jie gi ilgą kelią nuvažiavo...“ – kaip visada šmaikštavo G. Savickas, pridūręs, kad jo komandai kol kas tenka ir pačios sunkiausios užduotys.

Viktorinos metu trys komandos varžosi atsakinėdamos į klausimus apie Lietuvos istoriją, kalbą, kultūrą. Bene daugiausiai bėdų kelia žodyno iššūkis – jo metu dalyviai turi išmąstyti, ką reiškia vienas ar kitas senovinis lietuvių kalbos žodis. „Žodyno iššūkis – geras, bet žodžiai tikrai labai sunkūs, dabar tokius tikrai mažai kas žino. Prieš kitą laidą pasivartysiu žodyną, noriu ateiti geriau pasiruošęs“, – juokavo M. Repšys. 

Kiekvienoje laidoje vienas mažiausiai taškų surinkęs miestelis pasitraukia iš tolesnės kovos, o likę du keliauja į kitus etapus. Kuris Lietuvos miestelis šį sezoną bus pripažintas patriotiškiausiu šalyje? 

Puiki nuotaika, azartas ir karštas patriotų mūšis LRT TELEVIZIJOS eteryje – kiekvieną ketvirtadienį 21.30 val.!