Tavo LRT

2016.12.27 11:57

Konkurso „Žmogus ir aplinka“ nugalėtoja – LRT RADIJO žurnalistė V. Pilibaitytė

LRT.lt 2016.12.27 11:57

Aplinkos ministerijoje įteikti apdovanojimai tradicinio žurnalistų kūrybinio konkurso „Žmogus ir aplinka“ laimėtojams. Konkursą rengia Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS). Pirmąją vietą konkurse iškovojo LRT RADIJO žurnalistė Vaida Pilibaitytė. 

Vertinimo komisija, kuriai vadovavo Interneto žiniasklaidos asociacijos pirmininkė Aistė Žilinskienė, pirmąją vietą nutarė skirti V. Pilibaitytei už LRT RADIJO laidą „Vienkartinė planeta: neišmoktos Černobylio pamokos“. 

Antrąją vietą pelnė Arūnas Marcinkevičius už straipsnį „Šiukšlių vamzdžiai: patogumas ar problema?“, paskelbtą savaitiniame žurnale „Savaitė“. Trečioji vieta atiteko Jūratei Mičiulienei už straipsnį „Dieną naktį žvėrių apsupty“, paskelbtą laikraštyje „Lietuvos žinios“.

Nugalėtojus pasveikino aplinkos ministras Kęstutis Navickas ir LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius.

Šiemetinis konkursas „Žmogus ir aplinka“ – jau keturioliktasis. Sumanymas rengti tokį kasmetį konkursą gimė siekiant skatinti žurnalistus, kad profesionaliai ir kūrybiškai supažindintų su aplinkos apsaugos, statybos ir būsto plėtros aktualijomis, keltų svarbiausias šių sričių problemas ir skleistų patirtį, kaip jos sprendžiamos, ugdytų žmonių ekologinį sąmoningumą.

Šiemet konkursui buvo pateiktas 81 darbas. Tai 30 autorių spaudoje ir internetinėje žiniasklaidoje skelbti straipsniai, vaizdo reportažai, per radiją transliuotos laidos.