Tavo LRT

2016.12.15 12:57

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – svarbiausios naujienos ir mitybos klausimai

LRT.lt2016.12.15 12:57

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė LRT naujienų tarnybos rengiamos žinios, kuriose – apie tai, kas šiuo metu vyksta Lietuvoje ir visame pasaulyje kiekvieną dieną. LRT naujienų tarnyba turi plačiausią korespondentų tinklą visoje šalyje, todėl operatyviai gali informuoti iš kone bet kurios Lietuvos vietos. Pasitelkę naujausias transliavimo technologijas mūsų žurnalistai nuolat dirba ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. 

Laida „Klauskite daktaro“ – visuomet tarp žiūrimiausiųjų. Šį kartą laidoje: kodėl vidurį nakties užsimanote šokolado? Gydytojas Alvydas Unikauskas aiškina, kodėl užsimanome tam tikro maisto. Antra laidos tema: kaip namus valyti saugiai? Laidoje mokoma, kaip natūralias medžiagas paversti veiksmingomis valymo priemonėmis.

LRT žiūrovus domino ir laida „Dėmesio centre“, kurioje – svarbiausi dienos įvykiai išsamiai, o šį kartą net su šešiais pašnekovais nagrinėtas dirbtinio apvaisinimo įstatymo klausimas. Laidos svečiai: LVŽS frakcijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, trijų vaikų pagalbinio apvaisinimo būdu susilaukusi Rūta Dvareckienė, Vaisingumo asociacijos vadovė Rūta Vyšniauskaitė, VU docentas Vytautas Klimas, LSMU profesorė Angelija Valančiūtė ir DELFI.lt vyr. redaktorė Monika Garbačiaukaitė. 

Kas svarbiau – kalėdinių dovanų medžioklė ar laikas, praleistas su artimiausiais žmonėmis – klausia daug peržiūrų sulaukusi laida „Laba diena, Lietuva“. Laidoje apie Advento tradicijas ir modernų požiūrį –  pokalbis su kunigu Ričardu Doveika. Taip pat svartyta, kur prasideda ir kur baigiasi namai ir kas turi rūpintis viešosiomis erdvėmis bei kiek lietuvių jau susiviliojo Baltarusijos siūlymu be vizos apsilankyti Gardino regione. 

„Euromaxx“ – dar viena daug dėmesio sulaukusi LRT TELEVIZIJOS laida. Kultūros ir gyvenimo būdo žurnale nuo to, kaip atsiranda sūrio skylutės, iki Davido Beckhamo iš dešros griežinėlių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt