Tavo LRT

2016.12.14 12:57

Šventiniu laikotarpiu – kino įvairovė per LRT

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2016.12.14 12:57

Šventiniu laikotarpiu LRT TELEVIZIJA pažers daug naujienų ir gerų filmų. Kino ekspertas Rolandas Maskoliūnas sako, kad įvairių skonių žiūrovai ras, ką žiūrėti. 

„Pasiūlysime nemažai naujienų, muzikos, geros animacijos, kostiuminių, romantinių dramų“, – žada kino ekspertas.  

Pirmiausiai jis mini animaciją, kuri skirta ne tik vaikams, bet ir visai šeimai. „Loraksas“ – filmas ekologine tematika apie berniuko meilę merginai ir norą jai padaryti įspūdį. Jis ieško vienintelio jam likusio medžio, kurį saugo oranžinės spalvos padaras Loraksas. Filmas ir linksmas, ir pamokantis, skiepijantis vaikams meilę gamtai“, – pasakoja R. Maskoliūnas. 

Taip pat kino žinovas rekomenduoja filmą „Aviukas Šonas“. „Tai yra pirmasis toks pilno metro filmas, nes aviuką nuolat matome tik trumpametražiuose filmukuose“, – pastebi jis. Minėtas animacinis filmas, kuris bus rodomas gruodžio 26 d., yra sukurtas 2015 metais ir buvo nominuotas „Oskarui“ bei „Auksiniam gaubliui“. 

Kitas žanras šventiniu laikotarpiu – miuziklai. Juos nuo gruodžio 24 iki 26 dienos LRT TELEVIZIJOS žiūrovai galės matyti kas vakarą. Gruodžio 24 d. – 2000 m. roko operą „Jėzus Kristus superžvaigždė“, 25 d. – miuziklą „Mama Mia“, o 26 d. vakare LRT TELEVIZIJA pasiūlys naujausią filmo „Vargdieniai“ versiją pagal Victoro Hugo romaną. 

„Tai – ypatingai gausiai apdovanotas filmas, pelnęs daugiau kaip 170 nominacijų, tris „Oskarus“, tris „Auksinius gaublius“. Puiki vaidyba ir aranžuotės, aktoriai patys dainuoja, t. y. Hugh Jackmanas, Russellas Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried ir kiti“, – vardija R. Maskoliūnas.

Gruodžio 26 d. taip pat bus rodoma romantinė istorinė drama „Naktis be karūnos“ apie dvi princeses Margaretą ir Elžbietą, kurios, kai visa Anglija šventė II pasaulinio karo pabaigą, labai norėjo pasprukti iš namų, Bekingemo rūmų, ir kartu su visais pasiausti.

„Tai – tikrais faktais paremtas filmas, tik princesės nebuvo atpažintos. Filmas patiks tiems, kurie mėgsta gražius kostiumus, dramą, šiek tiek romantikos, tai, kas tinka tarp švenčių“, – tikina R. Maskoliūnas.

LRT TELEVIZIJOS siūlomi žanrai, pasak kino eksperto, labai skirtingi, todėl turėtų tikti visiems skoniams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.