Naujienų srautas

Tavo LRT2016.12.07 15:21

Susipažinkite su „KlipVid“ dalyviais: „Subtilu-Z“ – „Watermelon Man“

Jau ketvirtą kartą LRT organizuoja muzikinių vaizdo klipų konkursą „KlipVid“. LRT.lt portalas kviečia susipažinti su šiųmetiniais konkurso dalyviais.

Ketveriukė „Subtilui-Z“ meistriškai valdo instrumentus – taip, kad klausytojams tenka nenoromis suabejoti, ar jie tikrai girdi akordeoną, birbynę ir perkusiją. Šių muzikantų scenoje skleidžiama energija nesupainiojama su niekuo kitu, o jų gebėjimas užmegzti ryšį su publika – išties pavydėtinas. Kiekvienas kūrinys – tai subtilus ir autentiškas muzikinis pasakojimas, kuris tiesiog negali nepasiekti žmogaus sielos.

Kūrybinė grupė:

Karolis Prušinskas

Vytautas Švažas

Karolis Prišinskas

Muzikinių vaizdo klipų konkursas KLIPVID LRT organizuojamas jau ketvirtą kartą. Šių metų muzikinių vaizdo klipų konkurso prizinis fondas išaugo iki 6000 eurų. Nugalėtojui atiteks 2500 EUR, antrosios vietos laimėtojui – 1500 EUR, trečiosios vietos prizininko ir publikos simpatijų užkariautojo – po 1000 EUR.

Visos konkurso taisyklės čia.

Konkurso komisija ir portalo LRT.lt lankytojai klipus vertins nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 7 d. Gruodžio 15 d. bus paskelbti KLIPVID konkurso nugalėtojai

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą