Tavo LRT

2016.12.02 14:14

„Paklauskim Lietuvos“: A. Anušauskas prieš R. Kulvinskytę

LRT.lt, Edmundas Jakilaitis2016.12.02 14:14

Kas labiausiai rūpi žmonėms? Žinoma – tarpusavio santykiai! O kieno nuomonės apie idealius tarpusavio santykius dažniausiai išsiskiria? Žinoma – vyro ir žmonos! Šį vakarą „Paklauskim Lietuvos“ studijoje nuomonių ietis surems žymūs Lietuvos vyrai ir ne mažiau žinomos jų žmonos: Seimo narys Arvydas Anušauskas su žmona Lina, televizijos laidų vedėja Rimantė Kulvinskytė su vyru Povilu ir grupės „Skamp“ narys Vilius Alesius su žmona Egle.  

Kuri mintis jums atrodo naivesnė – „po vestuvių ji liks tokia pati” ar „ištekėjusi aš jį pakeisiu”? Išgirdę klausimą, kuris penktadienio vakarą nuskambės ir laidoje, būsimieji dalyviai neslėpė sumišimo. Visi vienbalsiai tvirtino, kad abi mintys yra naivios. „Moterys tikrai visuomet tikisi, kad vyrą po vestuvių ims ir pakeis. Tačiau iš asmeninės patirties žinau, kad kampus gludinti reikia iki santuokos. Suprantu, kad tada dar viskas  atrodo it per rožinius akinius, bet reikia suvokti, kad žmogų renkamės visam gyvenimui ir, jei kažkas netinka, su kažkuo neįmanoma susigyventi, geriau jau išvis netekėti ir ieškoti tokio, kuris turės mažiau ydų”, – sako aktorė Eglė Driukaitė-Alesienė.

Prieš pusantrų metų amžiną meilę tuomet dar studentei Linai prisiekęs Seimo narys Arvydas Anušauskas įsitikinęs, kad po vestuvių įmanoma vyrus pakeisti, tačiau keičiasi ir pačios moterys. „Po santuokos įžadų keičiamės visi – čia jokia ne paslaptis. Svarbiausia yra nieko neidealizuoti, o priimti savo antrąją pusę su visais pliusais ir minusais”, – sako jis.

Seimo narys tvirtina turintis tiek gyvenimiškos patirties, kad gali duoti patarimų ir moterims. „Moteris neturėtų tikėtis staigių pokyčių jau po kelių dienų. Viską reikia daryti pamažu, pasitelkus savo gudrumą. Vyrams nepatinka stiprus spaudimas, juos reikia švelniai spustelti, iš lėto. Pamatysit, kaip pamažu įvyks norimi pokyčiai. Bet tuo pačiu moteris neturi pamiršti, kad ir vyras tikisi ją matyti gražią, pasitempusią ir laimingą. Aišku, auksinė taisyklė yra ta, kad santykiai – kaip laužas. Jei nepakūrensi, užges”, – šypsosi A. Anušauskas.

LRT TELEVIZIJOS laidos „Kvieskite daktarą” vedėja Rimantė Kulvinskytė įsitikinusi, kad nei vyrai keičiasi, nei moterys išlieka tokios pačios. „Vyro net pavardė išlieka ta pati, o moteris dažniausiai gauna ilgesnę pavardę, vadinasi, prisideda ir papildomų savybių”, – juokauja Rimantė. TV laidų vedėja tvirtina, kad reikia pasitelkti senolių išmintį ir prieš santuoką „devynis kartus pamatuoti, o tik tada tuoktis“. „Tiek vyrai, tiek moterys turi suprasti, kad vedybos – tai pažadas susitaikyti su tuo, kas tave erzina. Susitaikyti amžiams!” – įsitikinusi Rimantė Kulvinskytė.

Nuomonių žaidimas „Paklauskim Lietuvos“ – jau šį vakarą 19:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ! Vedėjas Ignas Andriukevičius.

Jeigu ir Jūs norite dalyvauti ir išsakyti savo nuomonę, bet dar neturite balsavimo programėlės – ją rasite Google Play, App Store arba LRT.lt programėlių skyriuje

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.