Naujienų srautas

Tavo LRT2016.12.02 12:46

LRT OPUS Ore svečiuojasi grupė „Wolfsome” – modernus klasikinio roko, bliuzo ir rokenrolo kokteilis

LRT.lt 2016.12.02 12:46

Jau pirmadienį, gruodžio 5 dieną, koncertų serija LRT OPUS Ore kviečia klausytis talentingojo ketvertuko – grupės „Wolfsome“, kurioje darniai susijungia skirtingi jos narių poreikiai. Vienas mėgsta džiazą, kitas mieliau groja bliuzą ar klasikinį roką, likę du – stoner roko ar net sludge metalo gerbėjai. O visą junginį „Wolfsome“ vadina tiesiog rokenrolo sinteze.  

Grupės nariai Martynas Krasnovas, Lukas Rimkevičius, Gytis Čapkauskas ir Benas Muntrimas kartu pradėjo dirbti dar 2013-aisiais Kaune, tačiau pirmieji koncertai įvyko tik 2015-aisiais. „Brandinimo“ strategija pasiteisino – „Wolfsome“ spėjo pasirodyti Lietuvos festivalių scenose, surengė koncertinį turą Baltijos šalyse ir atsiėmė LRT Opus ir „Lofto“ surengto „Jaunųjų grupių konkurso“ nugalėtojo apdovanojimą.

Nuo šių metų gegužės „Wolfsome“ šalies festivaliuose ir klubuose pristatinėja savo debiutinį albumą „ORIGIN.412“, kurį klausytojai ir ir išgirs LRT Opus Ore renginyje.

Grupės nariai džiaugiasi, kad LRT Opus Ore renginys – dar vienas iššūkis ir kartu paskatinimas eiti tolyn. „Iššūkis – ar pavyks savo energija užkrėsti žiūrovus ir šitą jausmą perduoti per kameras, kurios filmuos koncertą. Paskatinimas – nes šiame projekte pristatomos kokybiškai ir originaliai grojančios grupės, tad išties džiaugiamės galėdami čia dalyvauti“, – pasakoja grupės bosistas Lukas Rimkevičius. 

Koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas LRT Opus radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą.

Plačiau apie grupę „Wolfsome“

Koncerto pradžia – 18.00 val.

Visus LRT Opus Ore serijos koncertus galite pamatyti čia.

Radijo stoties LRT Opus dažniai:

Vilnius 98,3 MHz

Kaunas 98,0 MHz

Klaipėda 91,9 MHz

Panevėžys 93,7 MHz

Šiauliai 90,5 MHz

Tauragė 104,2 MHz

Raseiniai 87,7 MHz

Anykščiai 106,5 Mhz

Rokiškis 92,6 MHz

Tiesioginę transliaciją iš LRT Opus studijos klausykite.

Dėmesio! Norinčių gyvai stebėti grupės pasirodymą, prašome registruoti adresu opus@lrt.lt , nurodyti savo vardą ir pavardę.

Atvykti į koncertą LRT studijoje prašome gruodžio 5 dieną, 17:30. 

Daugiau informacijos: 

Povilas Varvuolis, tel. + 370 689 07100

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą