Tavo LRT

2016.11.29 18:10

L. Rastokaitės pasirodymas žiūrovus privertė aikitelėti

Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt2016.11.29 18:10

Siekdami efektingų pasirodymų, aktoriai „Auksinio balso“ scenoje nevengia rizikuoti net savo sveikata. Aktorė Lina Rastokaitė atsidavė į jai talkinusių šokėjų rankas ir savo pasirodymo pabaigoje krito į jas nuo fortepijono. Kritimas buvo sėkmingas, o pasirodymą visa komisija įvertino puikiai.  

„Auksinio balso“ dalyviams teko atlikti kūrinius iš kino filmų. Galingą emocinį užtaisą savo daina „Bredas Pitas“ susprogdino Vidas Bareikis.

Komisijos narys Zbignevas Levickis sakę esąs sužavėtas V. Bareikio pasirodymu. „Manau, kad su laiku užimsite tuščią nišą, kurią paliko Vytautas Kernagis, nes nematau kito žmogaus, kuris galėtų tai padaryti“, – kalbėjo komisijos narys.

„Kai jis dainuoja, aš girdžiu gyvenimo dūžius“, – sakė Zita Kelmickaitė, V. Bareikio pasirodymą įvertinusi aukščiausiu pažymiu.

„Šia daina ir šiuo atlikimu kartelę užkėlėte nepaprastai aukštai šį vakarą. Tai yra lyderio pasirodymas“, – komplimentus V. Bareikiui žarstė Dalia Ibelhauptaitė.

 
V. Radžiūno (LRT) nuotr.

Ypatingo salės palaikymo
sulaukė L. Rastokaitės pasirodymas. Ugningas ir viliokiškas „Mein Herr“ abejingų nepaliko, Vytautas Lukočius be didesnių užuolankų išsyk skyrė aktorei aukščiausią įvertinimą.

D. Ibelhauptaitė taip pat gyrė pasirodymą, tačiau, pasak jos, antroje pasirodymo dalyje šiek tiek pritrūko energijos. Tačiau režisierė negailėjo komplimentų ir sakėsi esanti įkvėpta savo režisuojamam „Fausto“ pastatymui. Ji, kaip ir kiti komisijos nariai jai skyrė 10 balų.

 
V. Radžiūno (LRT) nuotr.

Žalias spalva nusidažęs veidą Rokas Petrauskas atliko nuotaikingą kūrinį „Cuban Pete“, gerai žinomą iš filmo „Kaukė“.

„Neturėčiau prie ko prikibti. Labai vertinu jūsų pasirodymą, tik ilgai galvojau, į ką jūs man panašus, ir supratau, kad į Šreką“, – po pasirodymo kalbėjo Z. Levickis.

Savo ruožtu D. Ibelhauptaitė sakė pasirodyme pasiilgusi paties R. Petrausko asmenybės, todėl, salėje aidint nepasitenkinimo šūksniams, parašė septynis.

V. Lukočius gyrė R. Petrausko sugebėjimą dainuoti šokant bei skyrė jam aukščiausią įvertinimą.

 
V. Radžiūno (LRT) nuotr.

Marius Jampolskis atliko gruzinų dainą „Chito Grito“, o jos atlikimą V. Lukočius pavadino stebuklu.

D. Ibelhautaitė tikino, kad dainos istorija jai pasirodė labai asmeniška ir ją labai sujaudino. „Aš supratau, kaip jums norisi būti savimi. Ačiū, kad jūs nevaidinote. 10 su pliusu“, – M. Jampolskio pasirodymą įvertino režisierė.

Z. Levickis tvirtino, kad, klausantis M. Jampolskio dainos, prieš akis prabėgo visas jo gyvenimas.

„Tai buvo rimta, gilu ir labai paprasta“, – kalbėjo Z. Kelmickaitė, pasirodymą įvertindama aukščiausiu balu.

 
V. Radžiūno (LRT) nuotr.

Džeimso Bondo filmo melodijos skambėjo Neringos Nekrašiūtės pasirodyme. Fatališkai nuskambėjusiu kūriniu „Golden Eye“ džiaugėsi V. Lukočius: „Pagaliau tapote bloga mergaite“, – juokavo dirigentas ir komisijos narys.

Z. Levickis taip pat gyrė N. Nekrašiūtę už tai, kad ji pasirodė kitokia, nei įprasta ir, vadindamas ją valkirija, skyrė 10 balų.

Tačiau D. Ibelhauptaitė sakė pritrūkusi tamsios energijos, agresyvumo, kuris būdingas Dž. Bondo merginai.

 
V. Radžiūno (LRT) nuotr.

Aistė Motiejūnaitė tapo personažu iš filmo „Bulvarinis skaitalas“ ir atliko kūrinį „Son of a Preacher Man“.

„Nesitikėjau iš jūsų tokio numerio, galvojau, kad vėl sugalvosit kokią nesąmonę“, – buvo pirmieji 10 balų skyrusio komisijos nario Z. Levickio žodžiai.

D. Ibelhauptaitės nuomone, A. Motiejūnaitei pavyko sukurti blogos mergaitės įvaizdį. Tačiau režisierė sakė nesupratusi, kodėl pasirodymo pradžioje A. Motiejūnaitė nusimovė batelius. O Z. Kelmickaitė stebėjosi, kodėl dalyvė nepasirenka lengvesnių ir teatrališkesnių kūrinių.

 
V. Radžiūno (LRT) nuotr.

Giedrius Arbačiauskas pasirinko lietuvišką filmą „Bremeno muzikantai“ bei atliko jo kūrinį „Tuk tuk tuk“.

V. Lukočius sveikino G. Arbačiauską dėl pasirinkimo atlikti lietuvišką kūrinį ir skyrė aukščiausią įvertinimą. Tuo metu D. Ibelhauptaitė kritikavo jį dėl pernelyg dirbtino sceninio įvaizdžio.

Komisijos moterys prisipažino laukusios G. Arbačiausko striptizo šokio, jo nesulaukusi juokauja nusprendusi sumažinti balą ir parašyti devynetą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt