Tavo LRT

2021.12.06 10:46

Agnė ir Nerijus Juškos: esame tikri Romeo ir Džuljeta

LRT.lt2021.12.06 10:46

„Jau tas vakarėlių liūtas niekad nepasikeis“, – tokiais ir panašiais komentarais mėtėsi garsų baleto šokėją gerai nepažįstantys žmonės. Bet žymiausias Lietuvoje šokio solistas, baleto teatro primarijus Nerijus Juška nė nemanė ko nors įrodinėti – pakanka svarbiausio žinojimo, sau ir savo šeimai. Sutikęs mylimą moterį, dabar jau žmoną, Agnę, vyras buvo tikras – tai jo šeimos pradžia.

Dabar pora augina du vaikus ir visą laisvalaikį leidžia kartu. Ar tiesa, kad vyras – griežtas? O gal jų namuose nuolat skamba muzika? Kaip Agnei nepavydėti Nerijaus darbui arba ką jam lengviau apriboti – darbą ar laiką su šeima? Atsakymai į šiuos klausimus – tik artimiau susipažįstant su žymiu primarijumi bei jo žmona Agne LRT mediatekos laidoje „Svečiuose pas Editą“.

Nerijus ir Agnė papasakojo, kodėl jiedu – tikri Romeo ir Džuljeta. Paaiškėjo, kad poros meilė užgimė būtent Veronoje, kur jie atsidūrė skirtingais keliais. Nerijus prisipažino, kad privačiame renginyje netikėtai sutikus Agnę, ji jam iš karto krito į akį. Mylimoji buvo kuklesnė. Nebuvo taip lengva prie gerbėjų dėmesio pratusiam primarijui užkariauti gražiosios atlikėjos širdį. „Aš niekada nebuvau ir turbūt nesu iš tų, kuri demonstratyviai parodytų, kad kažkas labai patinka, rūpi. Kad jau pamačiau Nerijų ir jau viskas. Ne, aš kaip tik buvau priešingai”, – prisimena Agnė.

„Priešingybės ir traukia. Aš esu labai konkreti, tiksli, finansininkė. Nemėgstu netikėtumų, viskas turi būti sudėliota. Ir su vaikais, ir šeimoje yra dienotvarkė, viskas aišku. O Nerijus į mano gyvenimą įnešė to vėjo. Nėra tikslumo, nėra planų. Šiandien sumąsčiau, šiandien bus, nežinia, kas bus po akimirkos. Tai turbūt tai ir traukia. Truputėlį lyg ir nežinomybė, lyg ir intriga. Visą laiką žavi ir traukia priešingybės”, – jos ir sutuoktinio skirtumus vardijo laidoje Agnė.

„Aš esu pliusas. Ji – minusas”, – juokavo Nerijus. Apie tai, kad buvo pratęs būti dėmesio centre, kai nereikia stengtis ką nors užkariauti, sutikęs būsimą žmoną, garsusis baleto solistas papuolė į visai kitą situaciją. „Baisus reikalas, – prisimena Nerijus. – Veronoje buvo vėsu, aš jau puoliau savo plunksnomis ją šildyti… O ji atsakė – man nešalta. Tai teko paplušėti ir pavargti.“

Kaip visgi pavyko primarijui pavergti net penkiolika metų jaunesnę gražuolę – LRT mediatekos laidoje „Svečiuose pas Editą“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt