Tavo LRT

2021.12.03 12:05

Į „Šok su žvaigžde“ grįžta išlikimo vakarai: 6 dalyvių poros varžysis dėl patekimo į kitą projekto etapą

LRT.lt2021.12.03 12:05

Šeštadienio vakarą į LRT TELEVIZIJOS eterį ir vėl grįžta žiūrovų pamiltas projektas „Šok su žvaigžde“. Devintoje laidoje ant parketo suksis šešios dalyvių poros, kurios atliks po du įstabius šokius.

Praėjusį šeštadienį projekte buvo pirmąkart surengtas „Teisėjų iššūkis“, kuriame dalyviai ruošėsi pasirodymams su „Šok su žvaigžde“ teisėjais. Ypatingo vakaro pabaigoje dalyvių laukė staigmena – aštuntoje laidoje niekas nekrito ir į sekantį projekto etapą pateko šešios poros.

Devintoje laidoje dėl išlikimo varžosi ir žiūrovų palaikymo laukia sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj.

Savo jėgas šokio aikštelėje taip pat išbando choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė, atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker, LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.
„Šok su žvaigžde“ dalyviai šiam šeštadieniui parengė net po du pasirodymus – patobulintą šokį, kurį jau teko matyti ant šokių parketo ir visiškai naują pasirodymą.

Vakaro pabaigoje viena pora turės palikti projektą. Šį kartą bus sumuojami dviejų laidų rezultatai: aštuntos ir devintos laidų komisijos bei žiūrovų balai.

Susumavus praėjusio šeštadienio komisijos ir žiūrovų balus tampa akivaizdu, kad šįkart labiausiai žiūrovų palaikymo reikia Jomantei ir Rafal, praėjusią savaitę surinkusiems 43 balus. Ramiausiai gali jaustis Marijano ir Ievos Brigitos pora, kurie surinko 47 žiūrovų ir komisijos balus. Antroje vietoje liko Paulina ir Rolandas (46 balai), trečioje – Alanas ir Eglė (45 balai), ketvirtoje ir penktoje vietoje rikiuojasi Norbė ir Viktorija (44 balai) ir Jurgis su Katerina (44 balai).

Porų pasirodymus stebi, vertina ir komentuoja sportinių šokių profesionalai. Devintajame šokių vakare dalyvius vertins triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas bei daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų čempionės Eglė Visockaitė ir Lina Chatkevičiūtė.

Kas pateks tarp penkių geriausiųjų, o kam teks pasitraukti? Kuri „Šok su žvaigžde“ pora taps vakaro lydere? Visa tai paaiškės jau šį šeštadienį, 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt