Tavo LRT

2021.12.02 15:16

Prie laidos „Svajoja vaikai“ prisidėjo Rimantas Kaukėnas ir išpildė dar vieno vaiko svajonę

LRT.lt2021.12.02 15:16

LRT TELEVIZIJOS laidos „Svajoja vaikai“ vedėjas Leonardas Pobedonoscevas kiekvieną sekmadienį išpildo laidos herojaus svajonę. Šį kartą prie gerų darbų iniciatyvos prisidėjo ir garsus krepšininkas Rimantas Kaukėnas. Žinomas sportininkas kartu su savo paramos fondu jau kurį laiką vaikų svajones pildo kasdien ir onkologinėmis ligomis sergantiems mažiesiem padeda kuo greičiau pasveikti. Šį kartą vaiko svajone tapo jis pats. Laidos herojus Asparas nuo mažens svajoja tapti profesionaliu krepšininku, o svarbiausias jo autoritetas yra būtent Rimantas.

Asparas nė nenutuoks, kas jo lauks, kai laidos vedėjas Leonardas pakvies berniuką pažaisti krepšinį šalia jo namų esančioje krepšinio aikštelėje. Vaiko nuostabai ten juos pasitiks mėgstamiausias jo žaidėjas, krepšinio legenda Rimantas Kaukėnas. „Sportininkų pergalės ir sėkmė tikrai nėra atsitiktinumas. Tai yra sunkus darbas, atkaklumas, nuolatinis mokymasis, ir, svarbiausia – meilė tam, ką jie daro ir ko siekia“, – savo patirtimi dalysis Rimantas.

Asparas būtent toks ir yra: atkaklus ir tikslingai siekiantis savo tikslo. Pasak berniuko mamos Agnės, atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų sūnus motyvuoja net ir ją pačią. Berniukas savo noru kasryt keliasi šeštą valandą ryte ir prieš mokyklą treniruojasi. Sportinius užsiėmimus sutrukdyti gali nebent labai nepalankios oro sąlygos. Tiesa, treniruotis sūnui padeda ir tėtis, krepšininko karjerą baigęs, tačiau niekada nuo sporto nenutolęs, Alanas. „Būtų labai malonu, kad sūnus sektų mano pėdomis“, – prisipažins tėtis ir papasakos, jog rinktis šią sporto šaką Asparo papildomai skatinti nereikėjo. Mažasis svajotojas išbandė ne vieną sporto rūšį, bet galiausiai suprato, jog labiausiai jam prie širdies yra krepšinis. Tėvai pamena, kad vos pramokęs vaikščioti, Asparas jau nesiskyrė su vaikišku krepšinio kamuoliu. O šiuo metu berniukas jau ne tik treniruojasi savarankiškai, bet ir lanko krepšinio mokyklą, dalyvauja įvairiuose turnyruose.

Jau dabar laidos herojaus Asparo sukaupta patirtis ir gebėjimai krepšinio aikštelėje nustebins ir patį Rimantą Kaukėną. Jei berniukas ir toliau taip ryžtingai sieks savo tikslo, Rimantas jam prognozuoja krepšinio žvaigždės titulą.

Kokių krepšinio subtilybių Asparą išmokys Rimantas ir kas nugalės vedėjo Leonardo surengtose mini krepšinio varžybose, pamatysite LRT TELEVIZIJS laidoje „Svajoja vaikai“ sekmadienį 9.30 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt