Tavo LRT

2021.11.30 12:01

LRT Metų apdovanojimai: tarp nominantų – skirtingų sričių profesionalai, pasiekimais auginantys Lietuvą

LRT.lt2021.11.30 12:01

Susidurdami su šiandienos iššūkiais, ieškome įkvepiančių pavyzdžių – asmenybių, iš kurių mokomės ir kuriomis didžiuojamės. Šiemet ketvirtą kartą rinksime Metų asmenybę. Kandidatų sąraše – skirtingų sričių profesionalai, jie visi asmeniniu ryžtu, idėjomis, nuoširdumu, darbais ir pasiekimais augina Lietuvą. Susipažinkite su nominantais – asmenybėmis, iš kurių mokomės ir kurios įkvepia mus augti.

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė – Lietuvos penkiakovininkė, olimpinė ir pasaulio čempionė, LTeam narė – už milžiniškas pastangas ir įkvėpimą visai Lietuvai – už iškovotą medalį Tokijo olimpinėse.

Sportininkė, Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojusi vienintelį Lietuvos medalį – penkiakovės rungtyje pelniusi sidabrą. Asmenybė, viešai ir drąsiai kalbanti apie Lietuvos sporto problemas. Žmogus, kuriam rūpi ne tik asmeninė sėkmė, bet visos Lietuvos sportininkų ateitis

Mindaugas Stankūnas – LSMU profesorius – už nepailstamą kovą su pandemija – už kantrų bendravimą su visuomene.

Jo įžvalgas ir komentarus girdime kiekvieną savaitę. Jis kantriai mums visiems aiškina pandemijos priežastis ir pasekmes, neatlygintinai dirba įvairiose ekspertų tarybose, profesionaliai bendrauja su žiniasklaida ir nuoširdžiai stengiasi atsakyti į pačius sudėtingiausius klausimus. Jo kompetencija ir profesinė laikysena neabejotinai prisideda prie pandemijos valdymo.

Kabulo vienuoliktukas – komanda, sėkmingai įvykdžiusi žmonių evakuaciją iš krizės apimto regiono – už profesionalumą ir dideles širdis – už sklandų afganistaniečių išskraidinimą iš Kabulo.

Tai profesionalų komanda, operatyviai įvykdžiusi sudėtingą operaciją – iš Kabulo evakavusi afganistaniečius vertėjus, misijos Afganistane metu padėjusius Lietuvos kariams. Tai buvo ypatingo pasirengimo ir kruopštaus komandinio darbo pareikalavusi užduotis, kurios sėkminga baigtimi didžiavomės mes visi.

Balsuokime už tuos, kurių vardas turėtų nuskambėti garsiausiai šiais metais LRT.lt portale iki gruodžio 3 d. Kas taps LRT Metų apdovanojimų laimėtojais, lems komisijos ir portalo lankytojų balsai (50 ir 50 proc.). Laimėtojai bus paskelbti sausio 1 d. iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje, kurią transliuos LRT TELEVIZIJA.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt