Tavo LRT

2016.11.28 12:34

Susipažinkite su „KlipVid“ dalyviais: THE ROOP – „Hello“

LRT.lt2016.11.28 12:34

Jau ketvirtą kartą LRT organizuoja muzikinių vaizdo klipų konkursą „KlipVid“. LRT.lt portalas kviečia susipažinti su šiųmetiniais konkurso dalyviais.

Grupė THE ROOP viešai save pristatė prieš nepilnus dvejus metus. 2015 metų gale jie išleido debiutinį albumą „To Whom It May Concern“, o 2016 metų pradžioje – albumą CD formatu. 

THE ROOP koncertavo visuose didžiausiuose Lietuvos festivaliuose, taip pat buvo pakviesta groti viename didžiausių Baltijos šalių festivalių „Positivus“ bei Latvijos sostinėje Rygoje. Taip pat koncertavo Lenkijos miestuose – Varšuvoje ir Gdanske, Vokietijoje – Bonoje. 

THE ROOP muzika radijo stočių eteryje grojama ne tik Baltijos šalyse, bet ir Prancūzijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Australijoje, JAV, Brazilijoje ir kitose pasaulio valstybėse.

„Labas, laikas atsiskleisti. Labas, laikas pasukti savo keliu“, – naujame kūrinyje THE ROOP lyderis Vaidotas Valiukevičius ragina nebijoti gyventi taip, kaip svajoji.

Muzikantas pastebėjo, kad labai dažnai užsibrėžtų svajonių siekti trukdo baimė arba visuomenėje nusistovėję stereotipai. Dainos „Hello“ tikslas – paneigti klišes ir įkvėpti drąsiai įgyvendinti savo svajones. Šis kūrinys – pirmasis darbas iš pavasarį pasirodysiančio jau antrojo kolektyvo albumo. Dainos vaizdo klipe nusifilmavo 6 žmonės, nusprendę pristatyti savo gyvenimo istorijas.

Kūrybinė grupė

Scenarijaus autorius ir režisierius: Vaidotas Valiukevičius

Klipo video darbus atliko video kūrybos kompanija „Pick A Story“

Operatoriai: Dovydas Šablauskis, Evaldas Valaitis

Montažas ir post produkcija: Dovydas Šablauskis

Muzikinių vaizdo klipų konkursas „KlipVid“ LRT organizuojamas jau ketvirtą kartą. Šių metų muzikinių vaizdo klipų konkurso prizinis fondas išaugo iki 6000 eurų. Nugalėtojui atiteks 2500 EUR, antrosios vietos laimėtojui – 1500 EUR, trečiosios vietos prizininko ir publikos simpatijų užkariautojo – po 1000 EUR.

Konkurso komisija ir portalo LRT.lt lankytojai klipus vertins nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 7 d. Gruodžio 15 d. bus paskelbti „KlipVid“ konkurso nugalėtojai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt