Tavo LRT

2016.11.26 09:28

Susipažinkite su „KlipVid“ dalyviais: „MaNNazz“ – „Seven Fields“

LRT.lt 2016.11.26 09:28

Jau ketvirtą kartą LRT organizuoja muzikinių vaizdo klipų konkursą „KlipVid“. LRT.lt portalas kviečia susipažinti su šiųmetiniais konkurso dalyviais.

„MaNNazz“ – tai šviežias interpretacinės elektronikos duetas. Grupės nariai Kamilė Kielaitė (Kami) ir Bogdan Sienkievič (Bogis) tvirtina, jog jų muzika geriausiai apibūdinama kaip gyvai įrašinėjamo „beatbox“, elektroninių melodijų bei vokalistės balso derinys.

Nors kaip duetas žengia tik pirmuosius žingsnius, abu atlikėjai anaiptol nėra scenos naujokai.

Kami profesionaliai muzikuoja jau trylika metų, per kuriuos yra bendradarbiavusi su įvairių žanrų kūrėjais. Bene ryškiausiu jos darbu galima vadinti albumą su Viliumi Tamošaičiu, žinomu „Gerai Gerai“ pseudonimu.

Bogis yra daugkartinis „beatbox“ čempionatų nugalėtojas bei „Beatbox Family“ narys.

Sujungę savo patirtį bei stipriąsias savybes atlikėjai sulaukė abiem malonaus rezultato. Kiek daugiau nei metus gyvuojanti grupė jau koncertavo Norvegijoje ir Londone. 

Lietuvoje NOVUS konkurse laimėjo žiūrovų favoritų titulą ir apšildė Selah Sue.

Kūrybinė grupė

Mantas Sadauskas Video

Muzikinių vaizdo klipų konkursas „KlipVid“ LRT organizuojamas jau ketvirtą kartą. Šių metų muzikinių vaizdo klipų konkurso prizinis fondas išaugo iki 6000 eurų. Nugalėtojui atiteks 2500 EUR, antrosios vietos laimėtojui – 1500 EUR, trečiosios vietos prizininko ir publikos simpatijų užkariautojo – po 1000 EUR.

Konkurso komisija ir portalo LRT.lt lankytojai klipus vertins nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 7 d. Gruodžio 15 d. bus paskelbti „KlipVid“ konkurso nugalėtojai.