Tavo LRT

2021.11.26 14:29

Projekte „Šok su žvaigžde“ didėja įtampa: šešios dalyvių poros susirungs „Teisėjų iššūkyje“

LRT.lt2021.11.26 14:29

Šeštadienio vakarą LRT TELEVIZIJOS eteryje – jau aštuntoji „Šok su žvaigžde“ laida. Ypatingoje tiesioginėje transliacijoje projekte likusių šešių porų laukia didysis išbandymas – pirmąkart rengiamas „Teisėjų iššūkis“. Taip pat tai pirmoji laida, kai dalyviai turės atlikti po du šokius.

Praėjusį šeštadienį likusios šešios projekto poros traukė burtus, su kuriais iš teisėjų – Virginijumi Visocku, Egle Visockaite ar Lina Chatkevičiūte – aštuntoje laidoje stos prieš „Teisėjų iššūkį“. Kiekviena pora turėjo parengti ne tik kassavaitinį šokį, bet ir įspūdingą pasirodymą su vienu iš projekto teisėjų.

Burtai lėmė, kad į Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidento, nusipelniusio Lietuvos sporto trenerio Virginijaus Visocko „Teisėjų iššūkio“ komandą pateko aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis bei atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker.

Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų čempionės Eglė Visockaitės komandoje – choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė bei dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj.

Daugkartinės Europos čempionės, profesionalios Lietuvos sportinių šokių šokėjos ir trenerės Linos Chatkevičiūtės komandoje pasirodys operos solistė Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič bei LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

Gera žinia ta, kad proginėje „Teisėjų iššūkio“ laidoje nekris nė vienas dalyvis – lygiai po savaitės, devintojoje „Šok su žvaigžde“ laidoje, matysime visas šešias projekte likusias poras. Vis dėlto, atsipalaiduoti negalima: kitą savaitę bus sumuojami dviejų laidų žiūrovų ir komisijos balai, todėl projekto dalyviams, kaip ir visuomet, be galo reikalingas žiūrovų palaikymas.

Primename, kad praėjusį šeštadienį su projektu atsisveikino raitelė, reklamos specialistė, prekių ženklo kūrėja Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas.

Kas taps šio šeštadienio favoritais? Kuri „Teisėjų iššūkio“ komanda užvaldys žiūrovų širdis? Visa tai paaiškęs jau šį šeštadienį, 21 valandą tik per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt