Tavo LRT

2021.11.25 11:50

Laidos „Svajoja vaikai“ vedėjas ryšis tapti pirmuoju pacientu, kad išpildytų mergaitės svajonę tapti dantų gydytoja

LRT.lt2021.11.25 11:50

Dantukų fėja – viena laukiamiausių visų vaikų viešnių. Ji aprašyta ne vienoje mažiesiems skirtoje knygoje arba filme – būtent ši stebukladarė naktimis surenka iškritusius pieninius dantukus giliai užslėptus po pagalvėmis. Vis dėlto, kaip bebūtų keista, realybėje jos dar niekas niekada nėra matęs. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Svajoja vaikai“ jūs galėsite ją išvysti! Devynmetę laidos heroję Gretą galima pavadinti tikra dantukų fėja.

Ji uoliai rūpinasi ne tik savo, bet ir visų šeimos narių dantimis. Mergaitė stengiasi užtikrinti, kad artimųjų dantys visada būtų gražūs, sveiki ir stiprūs. Didžiausias rūpestis šiuo metu skiriamas mažojo mergaitės broliuko dantų priežiūrai. Greta prižiūri, kad šis nepamirštų jų išsivalyti ir moko tai padaryti gerai. Mažoji dantukų fėja nevalgo saldumynų ir negeria gazuotų gėrimų, kadangi tuomet ant dantų gali atsirasti „ėduoniukas“. Tad visai nekeista, jog užaugusi Greta svajoja tapti pačia geriausia vaikų dantukų gydytoja.

Mergaitės mama Rūta prasitars, kad Gretai nuo ankstyvos vaikystės teko kur kas dažniau nei jos bendraamžiams lankytis pas dantų gydytojus. Daugeliui tokie apsilankymai pas specialistus kelia nemalonius jausmus, o ypač su blogomis patirtimis asocijuojasi vaikams. Tačiau Rūtos dukros atžvilgiu yra priešingai – mergaitei kiekvieno vizito metu labai įdomu kuo daugiau sužinoti apie tai, kaip odontologė dirba, kokius įrankius naudoja, tad net ir nedidelis diskomfortas sėdint gydytojos kėdėje, herojei yra savaime suprantamas. Moteris prisipažins, jog visai nesitikėjo, kad dažni dukros apsilankymai pas dantų gydytoją ją įkvėps ir pačią svajoti apie šią profesiją.

Šį sekmadienį laidoje „Svajoja vaikai“ išvysite dar daugiau naujienų ir vaikų draugų. Laidos vedėjų gretas papildys charizmatiškas ir nuotaikingas aktorius Leonardas Pobedonoscevas. Jis mėgausis nauja pažintimi ir neslėps susižavėjimo Gretos svajone, todėl galiausiai mergaitę pakvies apsilankyti pas tikrą profesionalę, dantų gydytoją Valentiną, kuri apie stomatologės profesiją taip pat svajojo nuo pat vaikystės.

Valentinos ir Gretos duetas laidos vedėjui Leonardui virs tikru išbandymu! Jis taps pirmuoju Gretos pacientu. Tad kaip jaunajai dantukų gydytojai Gretai seksis dirbti svajonių darbą ir ar paciento Leonardo dantys taps sveikesni bei gražesni, pamatysite jau šį sekmadienį 9.30 val. laidoje „Svajoja vaikai“ per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt