Naujienų srautas

Tavo LRT2016.11.19 20:15

Gatvėje pargriuvusiam A. Čekuoliui skilo dubens kaulas: ant arklio joti kol kas negalėsiu

Penktadienį gatvėje paslydusiam ir ant nugaros pargriuvusiam Algimantui Čekuoliui (85) artimiausias šešias savaites teks praleisti ligoninėje. Jį apžiūrėję medikai nustatė, kad žurnalistui, rašytojui skilo dubens kaulas.

„Matyt, reikėjo būti storesniam ir minkštesniam, turėti didesnį pasturgalį, bučiau minkščiau kritęs. Bet ką darysi – guliu Santariškėse ir turiu nejudėti, dabar reikia kantrybės, kol kaulas sugis“, – 15min sakė A. Čekuolis.

Net ir gulėdamas ligoninėje jis nestokoja humoro jausmo. Patikinęs, kad jaučiasi puikiai, A. Čekuolis dar pajuokavo, jog vienintelis nemalonumas tas, kad „ant arklio joti kol kas negalės“.

„Jaučiuosi tikrai gerai. Ir džiaugiuosi suspėjęs padaryti darbus televizijoje, daug laidų jau iš anksto nufilmuota. O literatūroje... čia niekada nepadarai visko ir visada ką nors darai. Žiūriu dabar į lubas ir įvairios mintys kyla, apie tai, ką rašyti. Ypač ryte, prieš aušrą, kaip sako Tapinas – per tą Vilko valandą. Tai pusiau sapnas, pusiau galvojimas, bet dabar turiu laiko apmąstymams“, – 15min kalbėjo A. Čekuolis.

Lapkričio 10-ąją 85-erių sulaukęs žurnalistas dar ketvirtadienį atšventė gražią sukaktį ir su kolegomis. Tuomet ilgametis televizijos darbuotojas surengė jaukų susibūrimą LRT klube, kur po 27 metų stažo atsisveikino su darbu televizijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą