Tavo LRT

2021.11.19 14:03

Naujiena projekte „Šok su žvaigžde“: septynios dalyvių poros varžysis dėl vietos „Teisėjų iššūkyje“

LRT.lt2021.11.19 14:03

Šeštadienio vakarą į LRT TELEVIZIJOS eterį grįžta projektas „Šok su žvaigžde“. Septintoje laidoje dalyviai kovos dėl patekimo į kitą projekto etapą – pirmąkart Lietuvoje rengiamą „Teisėjų iššūkį“, į kurį bus pakviestos tik šešios projekto poros.

Po praėjusio šeštadienio, kai projektą turėjo palikti aktorė Aleksandra Metalnikova ir Audrius Kleišmantas, šią savaitę ant šokių parketo išvysime septynių porų pasirodymus, kuriems be galo reikia žiūrovų palaikymo. Susumavus komisijos ir žiūrovų balus, viena pora turės palikti projektą.

Kaip ir kiekvieną savaitgalį, „Šok su žvaigžde“ dalyviai pristatys naujus šokius, o vakaro pabaigoje žiūrovų laukia net kelios staigmenos.

Po septintos laidos likusių šešių projekto porų lauks burtų traukimo ceremonija, su kuriais iš teisėjų – Justu Kučinsku, Egle Visockaite ar Lina Chatkevičiūte – aštuntoje laidoje stos prieš pirmą kartą Lietuvoje rengiamą „Teisėjų iššūkį“. Kiekviena pora turės parengti ne tik kassavaitinį šokį, bet ir įspūdingą pasirodymą su vienu iš projekto teisėjų.

Žiūrovų širdis kaitins ne tik projekto dalyviai ar netikėtos naujienos, bet ir kviestiniai vakaro svečiai. Pasiutusį džaivą šeštadienį dovanos daugkartiniai Lietuvos čempionai, pasaulio jaunių čempionato finalininkai, pasaulio jaunių reitingo lentelės lyderiai Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė, atstovaujantys sportinių šokių klubams „Žingsnis“ iš Klaipėdos ir „Ratuto“ iš Vilniaus.

Tačiau čia vakaro staigmenos nesibaigia – ant „Šok su žvaigžde“ parketo šeštadienį pasirodo ir atlikėja Monika Marija, kuri su sutuoktiniu Dovydu Laukiu atliks romantišką duetą „Tu šalia“.

Septintoje laidoje dėl išlikimo varžosi ir žiūrovų palaikymo laukia sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, raitelė, reklamos specialistė, prekių ženklo kūrėja Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj. Savo jėgas šokio aikštelėje taip pat išbando choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė, atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker, LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

Porų pasirodymus stebi, vertina ir komentuoja sportinių šokių profesionalai. Septintajame šokių vakare dalyvius vertins triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas ir daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų čempionės Eglė Visockaitė ir Lina Chatkevičiūtė.

Kas taps šio šeštadienio favoritais, o kam teks palikti šokių aikštelę? Kam bus mestas „Teisėjų iššūkis“? Visa tai paaiškės jau šį šeštadienį, 21 valandą tik per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt