Naujienų srautas

Tavo LRT2016.11.21 11:57

Susipažinkite su „KlipVid“ dalyviais: J. Brūzga – „Tai, ko nori“

LRT.lt 2016.11.21 11:57

Jau ketvirtą kartą LRT organizuoja muzikinių vaizdo klipų konkursą „KlipVid“. LRT.lt portalas kviečia susipažinti su šiųmetiniais konkurso dalyviais.

Jurgis Brūzga muzikuoti pradėjo dar vaikystėje. Svarbiausių savo, kaip jauno dainininko, nuopelnų jis sulaukė kartu su kolektyvu „Jazz Island“. 

Pasiekimų sąraše net ir vienas svarbiausių džiazo festivalių pasaulyje – „Montreux Jazz“.  

Be šio – dar daugybė kitų tarptautinių festivalių ir konkursų. Taip pat – ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos džiazo vokalo specialybės diplomas. Tad J. Brūzgos patirtis muzikiniame pasaulyje yra tikrai nemenka.

„Pagaliau supratau, koks noriu būti scenoje“, – tvirtina atlikėjas. Ilgą laiką atlikęs žymių užsienio atlikėjų dainų koverius, dabar jis pasiryžęs eiti savo keliu, todėl žada vis dažniau džiuginti klausytojus savo kūrybos dainomis ir užsimena apie planuose esantį pirmąjį solinį albumą. „KlipVid“ konkurse jis dalyvauja su dainos „Tai, ko nori“ klipu. 

Kūrybinė grupė:

Filmavo ir montavo – Kęstutis Bidva ir Mantas Kazlauskas

Režisierius – Paulius Šinkūnas

Prodiuseris – Mykolas Markauskas  

Muzikinių vaizdo klipų konkursas „KlipVid“ LRT organizuojamas jau ketvirtą kartą. Šių metų muzikinių vaizdo klipų konkurso prizinis fondas išaugo iki 6000 eurų. Nugalėtojui atiteks 2500 EUR, antrosios vietos laimėtojui – 1500 EUR, trečiosios vietos prizininko ir publikos simpatijų užkariautojo – po 1000 EUR.

Pretendentai kviečiami darbus, sukurtus nuo praėjusių metų rugsėjo pirmosios iki šiol, pateikti konkursui iki lapkričio 20 dienos. Visos konkurso taisyklės čia.

Konkurso komisija ir portalo LRT.lt lankytojai klipus vertins nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 7 d. Gruodžio 15 d. bus paskelbti „KlipVid“ konkurso nugalėtojai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą