Naujienų srautas

Tavo LRT2016.11.13 14:10

Susipažinkite su „KlipVid“ dalyviais: „Kite Art“ – „Empty Space“

LRT.lt 2016.11.13 14:10

Jau ketvirtą kartą LRT organizuoja muzikinių vaizdo klipų konkursą „KlipVid“. LRT.lt portalas kviečia susipažinti su šiųmetiniais konkurso dalyviais.

„Kite Art“ yra indie roko grupė iš Vilniaus, susiformavusi 2012 metais. Jos pradininkai – du draugai: Robert ‘Moro’ ir Robert ‘Bo’. Inspiruoti post-rock ir post-punk garsų draugai pradėjo kurti dainas ir ieškoti naujų muzikantų, kurie papildytų jų gretas. Grupė visiškai susiformavo 2013 metų vasarą.

2014 metais grupė LRT OPUS rengtame konkurse buvo pripažinta geriausia lietuviška jauna grupe ir buvo pakviesta koncertuoti „Vilnius Music Week 2014“ ir „LOFTAS Fest`14“

Kūrybinė grupė:

Scenarijus: Justina Deinytė, Rūta Juškauskaitė

Iliustratorė, animatorė: Rūta Juškauskaitė

Montažas, postprodukcija: Justina Deinytė

Muzikinių vaizdo klipų konkursas KLIPVID LRT organizuojamas jau ketvirtą kartą. Šių metų muzikinių vaizdo klipų konkurso prizinis fondas išaugo iki 6000 eurų. Nugalėtojui atiteks 2500 EUR, antrosios vietos laimėtojui – 1500 EUR, trečiosios vietos prizininko ir publikos simpatijų užkariautojo – po 1000 EUR.

Pretendentai kviečiami darbus, sukurtus nuo praėjusių metų rugsėjo pirmosios iki šiol, pateikti konkursui iki lapkričio 20 dienos. Visos konkurso taisyklės čia.

Konkurso komisija ir portalo LRT.lt lankytojai klipus vertins nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 7 d. Gruodžio 15 d. bus paskelbti KLIPVID konkurso nugalėtojai

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą