Naujienų srautas

Tavo LRT2016.11.12 09:12

Susipažinkite su „KlipVid“ dalyviais: „The Sneekers“ – „Ghetto Superstar“

Jau ketvirtą kartą LRT organizuoja muzikinių vaizdo klipų konkursą „KlipVid“. LRT.lt portalas kviečia susipažinti su šiųmetiniais konkurso dalyviais.

„The Sneekers“ – elektroninės muzikos projektas, šokių muzikos gerbėjų dėmesio sulaukęs beveik prieš 8 metus, kai išleido savo pirmuosius singlus „Pop (You Got It)“ ir „Green City Lights“.

Grupė surengė daugybę vakarėlių ir „gyvų“ pasirodymų su Justinu Jaručiu Lietuvoje ir už jos ribų – nuo Berlyno iki Monrealio. Vieną naujausių singlų „Ghetto Superstar“, išleistą nuosavoje leidybinėje kompanijoje „SNK Records“, mielai sutiko ne tik Lietuvos, bet ir Didžiosios Britanijos radijo stotys.   

Kūrybinė grupė:

Martynas Makaras

Evaldas Mikalauskas

Lukas Skersas               

Muzikinių vaizdo klipų konkursas KLIPVID LRT organizuojamas jau ketvirtą kartą. Šių metų muzikinių vaizdo klipų konkurso prizinis fondas išaugo iki 6000 eurų. Nugalėtojui atiteks 2500 EUR, antrosios vietos laimėtojui – 1500 EUR, trečiosios vietos prizininko ir publikos simpatijų užkariautojo – po 1000 EUR.

Pretendentai kviečiami darbus, sukurtus nuo praėjusių metų rugsėjo pirmosios iki šiol, pateikti konkursui iki lapkričio 20 dienos. Visos konkurso taisyklės čia.

Konkurso komisija ir portalo LRT.lt lankytojai klipus vertins nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 7 d. Gruodžio 15 d. bus paskelbti KLIPVID konkurso nugalėtojai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą