Tavo LRT

2016.11.11 13:54

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – neblaivūs autobusų vairuotojai

LRT.lt2016.11.11 13:54

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio mediatekos lankytojų susidomėjimo praėjusią savaitę sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Laidos kūrybinė komanda aiškinosi, kaip prie vairo atsiduria neblaivūs autobusų vairuotojai. Kitas reportažas – apie bene didžiausią techninės automobilių apžiūros problemą – katalizatorių. Kontrolieriai griežtai draudžia kiekvieną papildomą virinimo siūlę, tad laidos kūrybinė komanda aiškinosi, kodėl  vertintojams svarbiausia katalizatoriaus išvaizda.

Nemažo LRT TELEVIZIJOS žiūrovų dėmesio sulaukė ir naujojo istorinio serialo „Laisvės kaina. Savanoriai“ pirmoji serija. Serialas pasakoja apie 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymą ir kitus po šio svarbaus Lietuvai įvykio sekusius istorinius faktus.

Žiūrovų pamėgtoje laidoje „Gyvenimas“ – televizijos laidų vedėjo Šarūno Mazalo pasakojimas apie piršlybas Amerikoje, pagoniškus įžadus ir užklupusius išbandymus gimus dukrai.

Antrasis reportažas – apie sklandytoją Darių, po nelaimės danguje iš naujo atradusį gyvenimą. Sklandytojo Dariaus istorija. Laidos pabaigoje garsus prancūzų medikas dalijosi paslaptimis, kaip įveikti ligas.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad šią savaitę nemažai dėmesio mediatekoje sulaukė informacinė laida „Šiandien“.

Į populiariausiųjų penketuką pakliuvo ir Edmundo Jakilaičio vedama aktualių pokalbių laida „Dėmesio centre“. Šįkart LRT TELEVIZIJOS žurnalistas kalbėjosi su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu apie praėjusius Seimo rinkimus ir padarytas klaidas.

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

2. „Laisvės kaina. Savanoriai“

3. „Gyvenimas“

4. „Šiandien“

5. „Dėmesio centre“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.