Naujienų srautas

Tavo LRT2016.11.10 15:26

Susipažinkite su „KlipVid“ dalyviais: J. Brūzga – „Daug Daug Stop“

LRT.lt 2016.11.10 15:26

Jau ketvirtą kartą LRT organizuoja muzikinių vaizdo klipų konkursą „KlipVid“. LRT.lt portalas kviečia susipažinti su šiųmetiniais konkurso dalyviais.

Jurgis Brūzga – atlikėjas, galintis pasigirti ne tik muzikiniu talentu, bet ir begaliniu noru džiuginti aplinkinius. Nuotaikinga muzika, spalvingas ir stiprus vokalas, judesys ir milžiniška energija – tai J. Brūzgos pasirodymo formulė, nepaliekanti abejingų. O pats dainininkas kukliai nusišypso: „Man tiesiog patinka, kai žmonės būna laimingi“.

J. Brūzga muzikuoti pradėjo dar vaikystėje. Svarbiausių savo, kaip jauno dainininko, nuopelnų jis sulaukė kartu su kolektyvu „Jazz Island“. Pasiekimų sąraše – net ir vienas svarbiausių džiazo festivalių pasaulyje „Montreux Jazz“. Be šio – dar daugybė kitų tarptautinių festivalių ir konkursų. Taip pat ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos džiazo vokalo specialybės diplomas. Tad J. Brūzgos patirtis muzikiniame pasaulyje yra tikrai nemenka.

„Pagaliau supratau, koks noriu būti scenoje“, – šiandien tvirtina atlikėjas. Ilgą laiką atlikęs žymių užsienio atlikėjų dainų koverius, dabar jis pasiryžęs eiti savo keliu. Tad J. Brūzga žada vis dažniau džiuginti klausytojus savo kūrybos dainomis ir užsimena apie planuose esantį pirmąjį solinį albumą.

Kūrybinė grupė:

Operatorius: Vytautas Dranginis

Postprodukcija: Georgij Ovcinikov

Prodiuseris: Mykolas Markauskas

Muzikinių vaizdo klipų konkursas KLIPVID LRT organizuojamas jau ketvirtą kartą. Šių metų muzikinių vaizdo klipų konkurso prizinis fondas išaugo iki 6000 eurų. Nugalėtojui atiteks 2500 EUR, antrosios vietos laimėtojui – 1500 EUR, trečiosios vietos prizininko ir publikos simpatijų užkariautojo – po 1000 EUR.

Pretendentai kviečiami darbus, sukurtus nuo praėjusių metų rugsėjo pirmosios iki šiol, pateikti konkursui iki lapkričio 20 dienos. Visos konkurso taisyklės čia.

Konkurso komisija ir portalo LRT.lt lankytojai klipus vertins nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 7 d. Gruodžio 15 d. bus paskelbti KLIPVID konkurso nugalėtojai

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą