Tavo LRT

2021.11.08 12:01

Beata Nicholson: geriausiai gyvenimas nusigyvena tada, kai tu jį gyveni sau

LRT.lt2021.11.08 12:01

Kulinarė Beata Nicholson apie meilę maistui, gaminimo būdus ir triukus virtuvėje parašė jau ne vieną knygą, kurios visos atsidūrė perkamiausių lentynose. Negana to, veda savo autorinę maisto ir gyvenimo ragavimo laidą, dalyvauja kitose TV laidose, o pirmuoju profesijos pasirinkimu yra žurnalistė. Jos meilė šeimai, atrodytų, neišmatuojama, neblogas matas gali būti skaičiai: 18 santuokos metų, 4 vaikai. Kokia šios moters paslaptis? Atsakymai LRT mediatekos laidoje „Svečiuose pas Editą“.

Tie, kas seka Beatą socialiniuose tinkluose, tikrai ne kartą yra pagalvoję, kad šiai moteriai Dievas daugiau valandų per parą davė nei kitiems, nes ji geba tiek visko nuveikti ir dar smulkiai aprašyti… O juk visi žino, kad ji – keturių vaikų mama, valdanti savo susikurtą verslą ir dar geba dalyvauti renginiuose, premjerose.

„Viskas yra iš Dievo, – atsako Beata. – Žmonės atsineša savo energiją, kažkokį kelią. Aš daug apie tai galvoju ir esu labai už tai dėkinga, kad mano yra pozityvus charakteris. Esu lanksti, iš prigimties pozityvi, linksma ir neimu pernelyg į širdį ir galvą. Už savo laimę aš esu atsakinga pati. Toks yra mano moto.“

Garsi moteris nekreipia dėmesio į jokias kalbas, nesivelia į diskusijas, gyvena savo gyvenimą ir niekam nebando įtikti: „Ypač būnant viešumoje, reikia turėti tą stuburiuką šiokį tokį. Bet šiaip tai esu tikra, kad geriausiai gyvenimas nusigyvena tada, kai tu jį gyveni sau.“

Beata drąsiai viešina nuotraukas iš savo buities, kai sukasi tarp puodų ar žaislų, be makiažo ir puošnių suknelių, kurias mato žiūrovai, įsijungę jos laidą. „Čia ne grožio konkursas. Aš nesistengiu būti gražiausia, nes tai yra nesąmonė. Neverta tam švaistyti laiko ir energijos”, – tikina Beata.

Veiklios moters įsitikinimu, daug gali spėti tik tada, kai planuoji ir griežtai atsirenki: „Aš labai sąmoningai valdau savo laiką. Žinau, kad visur negali būti. Visiems negali įtikti. Ir aš turiu savo prioritetus. Kokybė vis tik svarbiau nei kiekybė.“

Beatai maisto gaminimas – kasdienybė, bet šį kartą ji buvo viešnia virtuvės šefo Mykolo virtuvėje, kurioje vyko draugiškos varžybos: kas gražiau susuks “springrolls’us” – sveikus ir lengvus suktinukus.

Laidoje Beata užklausė, kada pagaliau Edita Mildažytė išleis savo knygą, kurioje išklotų gyvenimišką išmintį. O Edita užklausė, ar Beata dar turi nerealizuotų svajonių. Beje, jos labai žemiškos. Kokios – sužinosite pažiūrėję laidą „Svečiuose pas Editą“ per LRT mediateką.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt