Tavo LRT

2016.11.04 13:13

Profesoriaus A. Unikausko jubiliejus – be torto

LRT.lt2016.11.04 13:13

LRT laidos „Klauskite daktaro“ vedėjas, profesorius Alvydas Unikauskas šiandien, lapkričio 4-ąją, švenčia 60-metį.  Ši data laidos kūrybinei grupei nepraslydo pro akis – į eilinį laidos ,,Klaukite daktaro" filmavimą atvykęs profesorius buvo pradžiugintas staigmenomis. 

Laidos vedėja Rimantė Kulvinskytė pasitiko A. Unikauską kaip tikra jubiliejaus viešnia – įmantria šukuosena, vilkėdama elegantiška aguonų raudonumo suknele ir avėdama raudonus aukštakulnius.

Tačiau profesoriui moters įvaizdis nesukėlė įtarimo – jis vis dar tikėjosi, kad kolegos apie jubiliejų nenutuokia. Įpusėjus filmavimui, R. Kulvinskytės rankose atsirado gėlių puokštė, o profesorius tik pagalvojo, kad tai dar vienas R. Kulvinskytės improvizacijos „perliukas“.

Tądien buvo filmuojamas laidos segmentas apie alergiją. „Niekada nemėgstu lankytis pas gydytojus, bet pažintis su profesoriumi man  – didžiulė gyvenimo dovana“, – nuo alergijos temos nutolo vedėja. Tai buvo šventės įžanga: į filmavimo aikštelę sugužėjo visa kūrybinė laidos komanda, o sveikinimo dainą kartu su grupės „Išjunk šviesą“ lyderiu Vaidu Burniu stovėdama dainavo ir publika, ir laidos viešnia Donalda Meiželytė.

Kaskart kartojantis, jog cukrus – vienas didžiausių sveikatos priešų, A. Unikauskas vietoj torto gavo žaižaruojančius ugnies fontanus. O vežimėlis, ant kurio paprastai matome filmavimo rekvizitą, buvo nukrautas tik sveikas užkandžiais. Jais pasivaišino i ir studijoje buvę žiūrovai. 

„Tai labai netikėta. O kas labiausiai patiko – tai „tortas“. Tai būtent tai, ką aš pripažįstu, o ne kas paprastai tokiomis progomis būna“, – dėkojo profesorius, kasdien laidose mokydamas Lietuvą  gyventi sveikiau.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt